HAIR FUSION SHOW 2013

HAIR FUSION SHOW 2013 toob lavale avangardset moodi. Juuksurikunsti meistrite eesmärk on üllas, sest ilu päästab maailma.

Kogu piletimüügist saadud tulu kantakse Eestimaa Lastefondi kontole (SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond), et aidata enneaegselt sündinud raske puudega lapsi ja nende peresid. Need on pered, kel kulub igal kuul suuri summasid lapse hoolduse, ravi ja toitmise peale (ühele lapsele minimaalselt 300 eurot ja rohkemgi). Kuid perede sissetulekud ei ole suured, sest paljudel vanematel ei ole võimalik haige lapse kõrvalt tööl käia. Eestis on ligikaudu 30-50 peret, kes on jäänud toetuseta ja vajaksid abi.

Sihtgrupp, keda HAIR FUSION SHOW 2013 koostöös Lastefondi Tartu kliinikuga tahab aidata, on lastega pered, kellel ei ole võimalik keerulise finantsolukorra tõttu abiks palgata kvalifitseeritud hooldajat. Haige lapse jaoks ei ole kedagi lähedasemat, kui tema ema või isa, kes on ööpäev läbi lapse kõrval ja püüab teda kogu hingest aidata. Sellised ennastsalgavalt olusid trotsivad pered vajavad aga abi ja toetust väljastpoolt. Pered vajavad appi kvalifitseeritud hooldusõde, et neile jääks rohkem aega taastada oma jõuvarusid ning kaaluda võimalust leida töökoht.

Need lapsed ei räägi, nad ei saa ise süüa ja nad vaevu liiguvad, kuid nad tunnevad… Me ei saa tagada neile täit tervist, kuid meie võimuses on aidata neil elada ning saada vajalikku hooldust ja toitu. Me saame toetada vanemaid, kes on ööpäev läbi vastamisi lapse raske haigusega ja kes võitlevad koos oma lapsega iga päikeselise päeva eest.

„Ei saa vaadelda ilu ilma kõlbeliste väärtusteta. Ilu ilma headuseta sureb, kuna tema järele puudub nõudlus“ – Samuel Johnson, inglise kriitik, leksikograaf, valgustusajastu luuletaja.

Aidake meil aidata!

HAIR FUSION SHOW 2013 piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja Vene Teatri kassades.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…