Gerry Weberi moeetendus tõi lavale kurvikad kaunitarid. „Ilus naine ei pea kindlasti mitte olema kõhn,“ ütles etenduse täht Kalle Sepp.
Fotod: Meisi Volt

Gerry Weberi esinduskauplusse kogunes 12.aprillil täismaja parimaid kliente, staare ja sõpru. Lavale toodi helgemad teemasid kevadmoest, mis kandjat tõepoolest kaunistavad.

„Gerry Weberi kevad viib meid puhkusele Prantsuse Rivierasse,“ kirjeldas trendipilti Gerry Weber Eesti juht Piret Ruubel. „Tooni annavad unenäosinise taevas, magusad pastellid, kohvi ja khakiroheline. Klassikaline sini-puna-valge koloriit on samuti elurõõmsana olemas. Lisaks rikkalikult lilli, mida võib kanda pealaest jalatallani nagu elaksid oma isiklikus salaaias.“

 

Etenduse tähena astus üles armastatud artist Kalle Sepp. „Ilus naine ei pea kindlasti mitte olema kõhn,“ teatas naistelemmik veenvalt. „Tähtis on hoopis enesekindlus. Ja hea süda!“ Niisiis – lõpetage muretsemine kahe või kahekümne liigse kilo pärast! Uskuge, mida ütleb galantseim härra Eesti meelelahutustaevas.

Mis kõige kiiremini enesekindlust kergitab? Loomulikult uus kleit, seda trikki tunneb iga naine. Näiteks moekas särkkleit, põnev triibukleit või midagi printsessilikult kaharat. Trendilemmikutest tasub kõrva taha panna ka mööblikangamustriline mantel ja supermugav pükstükk. Aksessuaaride hulgas on hitiks Dune Londoni daamiranitsad ja lillemotiivid, moeehetest on kevade tähtsaimaks uudiseks Plum D’Ori ülipikad rippuvad kõrvarõngad ja kaelapaelad.

 

„Mul ei ole lihtne sobivaid riideid leida,“ ütles tuntud joogatreener Silja Siller, üks modellidest. „See kui hästi Gerry Weberi asjad minu seljas istuvad, on uskumatu!“ Hoolimata sellest, mis numbrit näitab kaal – ägedaid moeasju ja säravaid toone on õigus kanda kõigil naistel.

 

Moelavale toodi Gerry Weberi, Taifuni ja Samooni kevadkollektsioonid. Kingad ja kotid Dune London, ehted Plum D’Or. Kalle Sepp kandis Baltmani rõivaid.

Loovjuht Kristina Herodes, stilist Minni Valdmees, jumestus Reet Härmat (Make Up Factory), soengud Lauri Pedaja, Liis Kreek ja Monika Paluoja (Eva Professional). Rõivaid esitlesid pluss suuruses kaunitarid, kaupluse oma töötajad ja profimodellid Beatrice Mass Modelnetist.

 

MOEPUBLIK

 

KEVADMOOD


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised