GALERII: Suve oodatuim festival ÕLLESUMMER läbi Iluguru toimetuse silmade

Suvel ütle "JAH" kõikvõimalikele seiklustele, festivalidele ja väliüritustele. Nii tegime ka meie.

Tekst ja fotod: Iluguru

Möödunud nädalal toimunud Õllesummer on kahtlemata kohustuslik üritus igale muusikasõbrale, eriti käesoleval aastal, kui Eesti rahvas sai võimaluse tervitada legendaarseid Prodigy poisse ja mesise häälega John Newmanit. Lisaks olid absoluutselt kõik festivali päevad sisustatud hea ja veel parema kodumaise muusikaga ning seda kõike praktiliselt olematu hinnaga.

Lisa kogu selle rõõmu sekka ka keelt alla viivad toidud, lõbustuspargi teravad elamused, suhkruvatist magusalt kleepuvad sõrmeotsad ning rohkelt naeru ja õnnelikke inimesi! Loomulikult ei saanud meiegi panna kiusatusele vastu ning suundusime rõõmsal sammul Tallinna Lauluväljakule,  glamuurse käekoti asemel kaamera käevangus ja suur naeratus suul.

Õllesummeril nägime palju sõpru ja toredaid inimesi, nende hulgas kaunist lauljannat Liis Lemsalu ja modell Britt Kõrsmaad.
“Tulin siia Õllesummerile täna oma ema pärast, tema tahtis näha Prodigy esinemist,” naeratab tagasihoidlikult Liis.
DSC01955

Päikeselistemal päevadel oli külastajaid nii palju, et raske oli nii suure publiku sees liikuda… Loomulikult ei pääsenud me kumbki suurte õlleklaasidega ussijälgi mööda kõndinud meestest ning saime aeg-ajalt ka oma selja-jalaga tunda kibedat õllemaitset 😀
DSC01963

Šašlõkkele? Käisime kõhtu kinnitamas KišMišši telgis.
Grill-meister meenutas meile kohe “Sajandi armastuse” rüütellikku türgi sõdurit.
DSC01996

Loomulikult käisime ka iga Eesti naise lemmiku – hurmur Ott Leplandi kontserti nautimas.
“Süte peal sulanud jää …”
DSC02100

Viinamäetigude võidujooks (kas seda saab üldse nõnda nimetada?) tundus põnev. Keit hääletas Mina teo poolt ning Kristiina ennustas võitu Petsile. Loomulikult jäid meie teod viimasteks. (Tigude nimedeks olid Mina, Pets, Margus ja Priit, justnii nagu Smilersi laulus).
DSC02031

Viinamäetigudest inspireerituna kihutasime Smilersi kontserdile. Õllesummeri omad kangelased ning lihtsalt suurepärane bänd, keda ajakirja peatoimetaja Kristiina kogu südamest fännab.
DSC02225
Rokkisime, hüppasime ja laulsime. Väsisime ära ning sammusime jalgu puhkama LazyTube’i ülimugavate lamamistoolidega sisustatud alale. Nii mõnus oli, et sinna oleks võinud tundideks jääda (ilmselt seda paljud ka tegid).
DSC02039

Rõõmsad ja puhanud suundusime Tivoli parki. Juhhuuu!
Tulihingeline fänn Kristiina oli nõus iga väljakutsega, Keit aga soovis jääda tagasihoidlikuks, piirdudes vaid väikelastele mõeldud atraktsioonidega.
DSC02071

Koit Toome kitarrist Jorma Puusaag pimestas oma iluga …
DSC02353
… sellegipoolest ei jäänud Koit Toome meil sugugi kahe silma vahele!
DSC02298

Vihm, päike, pakane – Eesti suvi on ettearvamatu ehk tantsides vihma all 🙂
Screen Shot 2016-07-11 at 15.35.20

Kõige suurem Õllesummeri elamus oli Prodigy kontsert ja suur-SUUR rahvamass lava ümber!
IMG_0322


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised