GALERII: River Island pidas maha sügishooaja avapeo koos Liisa Leetma ja Josefine Vaher-Vahteriga

Eelmisel laupäeval, 9. septembril tervitasid alati trendikad Liisa Leetma ja Josefine Vaher-Vahter briti moebrändi River Island Viru Keskuse esinduspoes kõiki moearmastajaid. Stiilsed neiud jagasid soovijatele nii jumestusnippe kui ka moenõuandeid.

Lisaks valisid jumestaja Liisa Leetma ning modellina tuntust kogunud blogija Josefine Vaher-Vahter River Islandi värskest sügistalvisest kollektsioonist välja enda lemmikriided ning -aksessuaarid, mis olid ka vastava märgistusega kergelt leitavad. River Islandi mitmetahulisest britilikust kollektsioonist leiab sel hooajal nii vihjeid toon-toonis värvigammale, 80-ndate lõikeid, šikki linlikkust kui ka vimkaga detaile.

Trendidega tutvumise muutsid meeleolukamaks fotoboks, kus sai koos sõpradega laupäevast šopingut jäädvustada. Muusikat valis DJ Girti Suun ning ostlejaid üllatasid Vitamin Well, lustlikud pulgakoogid ja rulljäätis Arctic Rollsilt.

Briti moe armastajaid ning River Islandi sõpru üllatatakse aga kindlasti juba üsna peatselt taas ja seega tasub brändi tegemistel pilk peal hoida.

River Islandi kauplused asuvad Viru Keskuses ning Ülemiste kaubanduskeskuses.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised