GALERII: Navy studios näidati kuidas luua punase vaiba look’i

Möödunud laupäeval toimus ilu- ja koolituskeskuses Navy studio põnev koolitus pealkirjaga Red Carpet Look.

Fotod: Navy Studio
Modellide riided: VRAI, kingapood
Kingad: Rem King

Paljud unistavad sattuda punasele vaibale. Ja need, kes on sattunud kaamerate vaatevälja ei ilmu sinna alati täiuslikus kuvandis! Eksperdid moe ja ilu valdkonnast tutvustasid külalistele ideaalse kuvandi reegleid.

Et olla täiesti valmis punaseks vaibaks, on vaja vaid ühte – usaldada professionaali.
Stiilist, õhtukleitide peensustest ja riietuse variatsioonidest rääkis stilist ning moeblogija Lucine Ayanian. Ideaalse meigi reegleid ja saladusi tutvustas jumestaja Meelis Krik. Kuidas aga luua soengu õiget vormi ja tekstuuri, sellest rääkis stilist-juuksur Sergei Rakovski.

Ürituse käigus esitleti kolme kuvandit, mis olid loodud professionaalide poolt. Õhtu jooksul näitasid modellid (Gloria, Erika Anneli, Kati) kutsutud külalistele meistrite tehtud jumestust, soengut ning samuti pidulikuks ürituseks valitud kleite.

Õhtu lõpuks loositi külaliste vahel välja auhinnad, mille panid välja ürituse sponsorid La Biosthetique ja SOLOFIT. Piduliku meeleolu loomiseks pakuti külalistele ka Mionetto proseccot.

Navy ilu- ja koolituskeskus asub Pärnu mnt 69.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…