GALERII: Iluguru Moulin Rouge teemalisel auhinnagalal kuulutati välja aasta parimad ilutooted!

Iluguru poolt korraldatud igaaastase Iluteemandi auhinnagala raames tunnustati sel aastal kvaliteedimärgiga kokku ligi 200 ilutoodet. Iluguru peatoimetaja Kristiina Virti sõnul läheb konkurents igal aastal tihedamaks ning valiku tegemine on suur väljakutse. “Iluteemandi žürii koosneb oma ala spetsialistidest, mis tagab objektiivse ja kasutajapõhise hinnangu,” kommenteerib Virt.

Sel aastal kuulusid žüriisse oma ala tipud. Juuksetooteid testisid juuksurid Piret Feofanov, Katrin Pilk ja Aleksei Soltan. Jumestajate tiimi esindasid Jenni Korjus, Erle Taklai ja Liisa Chrislin Saleh ning kosmeetikute hulka kuulusid Gaidi Äkke, Heidi Kurusk, Kaari Lembra. Maniküüri-/& pediküüritooteid hindasid aga küünetehnikud Liis Tikan, Olga Bobrova ning Egle Nuiamäe.

Auhinnad anti üle kuues kategoorias, nende hulgas ka toimetuse poolt heaks kiidetud eripreemiad, milleks osutusid Maxeylash – Eyelash Enhancing Serum, Vestige Verdant – Organic Peat Mask ja Struttura MyBio Piccante Peperoncino Crema Capelli.

Moulin Rouge-teemalise gala külalised särasid silmipimestavates stiliseeritud tualettides ning soengutes. Õhtu teemandi ehk kõige stiilsema külalise auhinna pälvis seekord Kanal 2 reporterina tuntud Eda-Liis Kann, kes kandis valget sädelevat pükskostüümi ja stiilset kaabut. Glamuurset õhtut juhtisid tõusev täht Ingrid Margus ja näitleja Veikko Täär. Nii Iluguru toimetuse kui ka Ingridi kleidid olid pärit disainer Diana Arnolt, korraldusmeeskond kandis Oksana Tanditi ja Riina Laanetu La Famiglia Couture kleite.

Programmi tõi särtsu imeline Kaire Vilgats koos Showstoppers tantsijatega ning külalisetele esitleti uhiuut Velvet de Vendome vahuveini, mis oma loomuliku sinise värvuse poolest silmi pööras.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…