GALERII: Melior Clinics tähistas ainulaadse elos Plus laseri saabumist Eestisse

Melior Clinics esitleb esimest korda Eestis uuenduslikku elos Plus aparaati, mis kahtlemata kohalikul kosmetoloogiliste teenuste turul kutsub esile pöörde. Elos Plus on ainus süsteem, mis ühendab kolme laseri (aleksandriit, neodüüm, CO2 laser) ja RF-liftingu aparaadi (raadiosageduslik lifting) võimalusi.

Kogu Baltikumis on ainult Melior Clinicsis elos Plus laser esindatud komplektis kuue erineva täiustatud otsikuga, mis võimaldavad suure turvalisuse ja mugavusega läbi viia laia valikut tõhusaid protseduure, nagu näiteks: vektorlifting, fotonoorendamine, fraktsiooniline noorendamine, armiravi, pigmendilaikude, kapillaaride ja akne ilmingute vastu võitlemine, veenivõrkude eemaldamine jalgadel, samuti ainulaadne ja maailmas tunnustatud parimaks tehnoloogia soovimatute karvade eemaldamiseks – elos Motif LHR epilatsioon.

elos Plus – mittekirurgilise kosmetoloogia uusimat põlvkonda esindav ainulaadne multifunktsionaalne aparaat on teenitult tunnistatud mitteinvasiivsete protseduuride kuldstandardiks. Võrreldes teiste lasermeetoditega, Elos Plus meetodit iseloomustab kõrvaltoimete puudumine. Protseduurid elos Plus aparaadiga on efektiivsemad ja palju vähem valulikud kui näiteks tavapärased laserprotseduurid.

Esialgu plaaniti õhtu läbiviimine Stockmanni Café Mademoiselleʼi avatud terrassil, kuid ilma ebasoodsate tingimuste tõttu toimus esitlus kliinikus. Vaatamata vihmasele ilmale ootas kõiki külalisi soe vastuvõtt. Esitlusel osalejatele korraldati furšett, Café Mademoiselleʼi naeratavad töötajad tervitasid külalisi šampanjaga.

Esitlus hõlmas kõiki elos Plus aparaadiga läbi viidavaid kosmetoloogilisi protseduure. Selle laseriga töötavad spetsialistid jagasid kõigile külalistele infot kõige arenenumate ja uuenduslikemate protseduuride kohta. Esitlus viidi läbi üheaegselt kahes keeles – eesti ja vene keeles. Esitluseks planeeritud 2,5 tundi möödusid märkamatult kuid ennekõike informatiivselt. Igaühel oli võimalus esitada küsimusi ja konsulteerida spetsialistidega.

Kohtumise lõpul loositi välja 4 epileerimisprotseduuri pakett uue Motif LHR tehnoloogiaga. Loosimise võitja võis ise valida soovitud piirkonna ja tema soovil teostatakse jalgade epilatsioon.


Kogu pakutavate protseduuride spekter sobib nii naistele kui ka meestele. Sügisel algab aparaadikosmetoloogia hooaeg ja selle revolutsioonilise laseri saabumine Eestisse on suurepäraseks stardiks võitluses ilusa, terve ja noore naha eest.

Nüüd on võimalik elos Plus aparaadi kvaliteeti ja tõhusust hinnata hubase Melior Clinics kliiniku seinte vahel. Lisaks läbisid kliiniku töötajad spetsiaalse kahepäevase koolituse Syneron Candela ametliku edasimüüja juures ja neil on kõik kehtivad tunnistused käes.

Melior Clinics mitte üksnes ei positsioneeri end kõrgetasemelisi teenuseid ja teenindust pakkuva kliinikuna, vaid see ka on üks väheseid kliinikuid, kes pakub esteetiliste ja meditsiiniteenuste turul ainulaadseid ja uuenduslikke protseduure ja meetodeid. Ettevõte Syneron Candela on maailma kosmetoloogilisel ja esteetilisel turul tuntud oma uuenduslike lahenduste ja tehnoloogiatega laser- ja aparaadikosmetoloogia valdkonnas.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised