GALERII: Kuulsad iluhuvilised väisasid eile Kehapoe esinduskaupluse avamist

Varasemalt veebipoena tuntust kogunud Kehapood Rotermanni kvartalis avas eile esinduskaupluse. Pressile ja bloggijatele suunatud avasündmusel esitleti Kehapoe kultustooteid ja värskeimad brände. Iluõhtut viis läbi bravuuritar Anu Saagim, juuksehooldustoodetest rääkis Kati Toots ja uut WUNDERI nimelist meigibrändi tutvustas jumestuskunstnik Kaia Triisa. Bloggija Paljas Porgand jagas oma kogemusi LPG masinaga.

Enam kui viieteistkümne iluauhinnaga pärjatud Kehapood pakub esinduskaupluses laia tootevalikut keha- ja näohoolduseks, salenemiseks ning juuste raviks.

Kehapood seab oma igapäevatöös eesmärgiks kliendi rahulolu ja individuaalsuse. Täna ollakse teadaolevalt ainuke pood Eestis, kus on võimalik tipptehnoloogia abil analüüsida pea, näonaha ja tselluliidi seisundit ning määrata vastavalt probleemile kodune ravihooldus. Kogenud spetsialistide nõustamisel leitakse lahendus nii juuste- kui ka nahaprobleemidele. Kehapoe lai tootevalik on abiks vananemisprotsessi aeglustamisel, akne leevendamisel ja tselluliidi ravil.

Armastatud Keha&Salenemiskeskusest välja kasvanud kauplusest leiab üksnes iluprofessionaalide ja klientide poolt testitud ning heaks kiidetud tooted. Teiste seas näiteks esteetilise meditsiini lipulaeva Skinclinik tooted ning auhinnatud Bottega di Lungavita Superdren toidulisandid tselluliidi ja kehakaalu vähendamiseks. Juuksehooldusbrändide valikut troonib kollageeni ja kaaviariga rikastatud luksuslik ravihooldussari  Innovatis Luxury Care.

Avasündmusel tutvustas Vita-Age Krinofort Hair juusteravitooteid brändi reklaamnägu Kati Toots ja jumestuskunstnik Kaia Triisa rääkis uhiuuest meigibrändist WUNDER. Wunder üllatab nii kauapüsivate kulmugeelide kui ka poore kustutava HD Selfie Powderiga.

Kehapood asub Rotermanni kvartalis aadressil Roseni 12, Tallinn

(E-R 10:00-19:00, L-P suletud)

Tootevalikuga saab lähemalt tutvuda Kehapoe kodulehel http://www.kehapood.ee


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised