GALERII: Iluguru Iluteemant 2015

Neljapäeval, 26. veebruaril, toimus restoranis Gloria ilumaailma glamuurne tippsündmus - Iluguru „Iluteemant 2015“, kus pärjati parimad profisarja ja muu kvaliteetkosmeetika tooted ning aasta tublimad ilutegijad.

Fotod: Maksim Toome, Janar Siniväli

Meeleolukal galal pakkusid silmailu särtsakad Starlight kabaree tantsijannad, kevadist kleidikollektsiooni esitles Iris Janvier ja muusikalise meeleolu lõi Lauri Pihlap, saateks Priit Jääger akustilisel kitarril. Mängulisust lisas õnneloos, mille fortuunaks oli veetlev Liis Lemsalu, ja müstikat tõi majja ennustaja Katariina.

Õhtut juhtisid kaunis glamuuritar Iris Tomson ja särasilmne Martin Haljaste.

Iluguru toimetuse ja Iris Janvier modellide soengud tegid Hair & Skin ilusalongi juuksurid Karel Oja, Renaldo Paabel, Pilleriin Viirsalu ning meigid Ksenia Linjova.

Võidutooted selgitas välja professionaalne žürii, kus iga kategooria tooteid testisid vastava valdkonna hinnatud spetsialistid. Hindamisel pöörati suurt tähelepanu toote koostisele ja mõjule.

Juuksehooldustooteid testisid: Kati Vaikre, Olga Krõlova-Pihl ja Reelika Eljas, meigitooted panid proovile: Meelis Krik, Gaida Talu ja Jana Boberg. Kosmeetikatoodetele andsid oma hinnangu: Katrin Rasmann, Katrin Spiegelberg ja Merlin Nigul. Maniküüri- ja pediküüritoodete žüriisse kuulusid: Annika Raudva, Kiira Kuldma, Jaanika Madison.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…