GALERII! Helen Heinroosi stuudios toimus Rootsi nahahooldusbrändi Barr Sweden avapidu!

Möödunud laupäeval kogunesid Helen Heinroos Hair salongis kõik uudishimulikud, kes põhjamaise turu uue tulijaga tutvuda soovisid.

Barr Sweden on Strömsundis asetsev looduskosmeetika bränd, mis nüüd ka Eesti turul saadaval on. Selle brändi tekkelugu algas sellest, et oma äsjasündinud poja nahahooldusvahendite lõputut koostisosade loetelut vaadeldes hakkas Anderssoni pere mõtlema selle üle, kui palju mürki ja toksiine meid ümbritsevates toodetes on. Oma vastsündinu nahale nad sellist kosmeetikat määrida ei soovinud, seega sündiski bränd, mis nüüdseks suure kaarega ka meieni on jõudnud.

Barr Swedeni tooted on 100% parabeeni-, mineraalõlide-, propüleerglükooli-, kunstlike värvide ja silikoonivabad. Anderssonide enda loodud retseptid on spetsiifiliselt välja töötatud selleks, et nahka armastuse ja hoolega kaitsta ning nende looduslikud koostisosad garanteerivad just selle tulemuse.

Hetkel on brändi valikus 6 toodet, mis on pika aja vältel välja töötatud ning tänu oma usaldusväärsele koostisele on tooted nagu Snow Oil ja Baby Oil juba mitmeid auhindu võitnud ja Skandnaavias laineid löönud.

Barr Swedeni tooted on saadaval nii Helen Heinroosi salongis kui ka www.evkosmeetika.ee e-poes.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised