GALERII: Balmain Hair Couture tuli välja 61 toonist koosneva juuksevärvisarjaga

17. oktoobril esitleti Tallinna vanalinnas Desiree Beauty ilusalongis Balmain juuksevärvidesarja Couleurs Couture.

Balmain Couleurs Couture on professionaalne tooteliin tõelistele värvikunstnikele. Kohalikud modellid, kelle seas oli ka sotsiaalmeedias tuntud blogija Kätriin Kübar, läbisid uute värvide abil imidživärskenduse. 

Juuksemodelliks olnud Kätriin, kes läbis tõelise makeoveri – heleblondist pruunikaks jäi tulemusega väga rahule. “Viimased aasta aega olen olnud blond ja ka blondiks minemine võttis aasta aega, sest olen loomulikult tume. Mulle väga meeldib see tulemus. Olen täiesti uus inimene. Juuksed on hästi palju tervemad ja pehmemad. Näen välja vanem, aga heas mõttes,” naerab ta.

Värvimisprotsessi juhtinud Balmaini rahvusvaheline koolitaja Kasper Heemskerk ütleb, et Balmain Hair Couture hakkas juuksevärve välja töötama juba 5 aastat tagasi: “Kuna oleme moebränd, on kreatiivsus väga olulisel kohal ning iga juuksur saab välja töötada just tema kliendi nahatooni ja isiksusega sobiva tooni.” Samuti lubab Kasper, et kõik Balmain Couleurs Couture juuksevärve kasutavad salongid pakuvad elamusliku kogemuse.Mis teeb Balmaini juuksevärvid eriliseks?

Balmain Couleurs Couture värvitoonid on inspireeritud ikoonilisest Balmaini DNAst. Värvid sisaldavad siidiproteiini, argaania eliksiiri, kookos- ja linaseemneõli ja veel mitmeid luksuslikke koostisosasid ja õlisid. Tootevalikus on 61 erinevat värvi, jagatuna viieteistkümnesse värviseeriasse, lisaks vesinikud. Värve omavahel segades jõuab juuksestilist ja värvikunstnik oma loomingulisust kasutades piiramatu värvispektrini.
Värvidel on luksuslik kreemine koostis – nii on neid mugav segada ja peale kanda. Ühtlasi ei jäta juuksevärv nahale mingeid värvijälgi, kuna selles sisalduv kookoseõli annab nahale pehmuse ja kaitse. Värvid rekonstrueerivad ja taastavad juukseid värvimise ajal, kuna sisaldavad kõiki aminohappeid, millest koosnevad ka meie enda juuksed. Värvide kasutamisel on tulemus ette näha ega paku üllatusi just tänu värvides kasutatavatele puhastele väikesemolekulistele mikropigmentidele. Tulemus on särav ja kauapüsiv.

Balmain Couleurs Couture rahvusvaheliseks brändisaadikuks on näitlejanna Milla Jovovich.

Balmain Hair Couture värvidega on alustanud kolm salongi Tallinnas: Balmain Hair Couture eksklusiivne esindussalong Decoris Showroom (Telliskivi 60N), Desiree Beauty ilusalong vanalinnas (Suur-Karja 2-5) ja Desiree Beauty ilusalong Hilton hotellis.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…