FOTOD&VIDEO: Eesti kõige andekamad ja ilusamad lapsed suunduvad Hollywoodi

See oli suur pidu kõige pisematele! Tallinnas toimus  Little Miss Estonia & Little Mister Estonia 2017 finaalkonkurss, mille teemkas see aasta oli “Journey to Hollywood”.  LME on igaastane suuremate rahvusvaheliste konkursside eelvoor  ja on suunatud tulevastele  lavatähtede otsingule. 

Suve alguses alustas LME peakorraldaja Star Kids Agency  castinguga poistele  ja tüdrukutele  vanuses 4 – 12 a.  Sellele järgnes põhjalik ettevalmistus ja lõpuks  särasid väikesed staarid laval range žürii ees. 

Finaalshowle eelnes finalistide pildistamine Ameerika Auto salongis ametliku galerii jaoks. Noored talendid poseerisid  ’’Hollywood Star’’ stiilis. See pidi olema läbimõeldud iseseisvalt, rakendades oma loovust, kujutlusvõimet ja stiilitunnet.  

Veel üheks vahevooru ülesandeks oli enesetutvustus, intervjuu žüriiga ja talendi demonstreerimine. 

Eelvooru võtmehetkeks oli ökoprojekti idee esitlus. Iga finalist pidi  valmistama oma projekti kontseptsiooni ja selle esitama.  Selline voor on  lisatud Little Miss Estonia 2017 & Little Mister Estonia 2017 kohustuslikku ettevalmistusprogrammi kindla sihiga. Temaatikaga piiritletud heategevusliku projekti esitluse olemasolu on kohustuslik tingimus paljudes rahvusvahelistes konkurssides. Sellelaadsed võistlused omavad nii loome kui ka sotsiaalset  funktsiooni.  Need õpetavad last säästma loodust ja hoolima tervisest ning olla salliv.

Eelfinaal tõi häid tulemusi. Finalistid tegid tasemel ettevalmistusi. Ainult kaks kandidaati sõeluti välja selles voorus, kusjuures üks nendest rikkus tõsiselt konkursi reegleid. 

Gala toimus 6.augistil. Lapsed näitasid oma talendinumbreid. Õhtu kulminatsioon oli ülikondade ja õhtukleitide moe-show. Osalejad näitasid oma kõndimise ja koreograafiaoskuseid publiku ees. Lapsed poseerisid kaamerate ees, püüdes jäljendada Hollywoodi staare.

 Finalistide ilusate soengute eest vastutasid juuksurid Valeriia Danska, Samira Stronfel, Galina Voronaja ja Natalja Solovova, samuti jumestaja Maria Volokhova. Züriil oli raske valik. Punktide arvestamisel võeti  arvesse  nii finaali kui ka eelvooru tulemused. 

Üks kohtunikkudest oli L’OFFICIEL Latvia moeajakirja toimetuse tegevjuht  Andrei Podobed. Moemaailma üritused nagu L’OFFICIEL Winter Fairytale ja L’OFFICIEL Kids Fashion Cruise peakorraldaja jagas oma hindamiskriteeriumid:

«Absoluutselt kõik finalistid on tulevased staarid. Kõigepealt ma hindasin potentsiaali. Ma pöörasin tähelepanu  karismale ja suhtlemisoskusele publikuga. Kohe paistab, kes astub ette pähe tuubitud numbriga ja lahkub kohe lavalt või on näha noore artisti silmades  sära ja tuld. Loomulikult kõik pabistavad aga oluline on nautida esinemist ja tunda ennast kindlalt. Minu isiklik kogemus,  moemaailma, stiili ja ilu tundmine tagasid mulle hindamisbaasi. Võistluse jooksul on finalistidel  mitu etteastet. See võimaldab züriil paremini hinnata ja näha osalejate mitmekülgset talenti. Keegi oli parem ühes, teine teises. Kuid zürii ülesanne on panna kokku terviklik pilt ja valida välja  parimad.». 

Lõpuks oli nimetatud neli peavõitjat erinevates vanuserühmades. Kõik Little Miss Estonia & Little Mister Estonia finalistid said kingitused meie partneritelt: Dr Nona, Happy Fly Batuudikeskus, Tipa-Tapa mängutuba, ajakiri L’Officiel Kids, Cantervillа Lossi mängumaa ja Vudila mängumaa, mänguasjapood Nuputaja. 

Konkursi  Little Miss Estonia & Little Mister Estonia 2017 ametlikud  tulemused:

Mini Miss Estonia 2017 – Jette Unt  (Tartu)

Little Miss Estonia 2017 (keskmine vanuserühm) – Valeria Savtchuk (Tallinn)

Little Miss Estonia 2017 (vanem vanuserühm) – Annaliisa Keskküla (Lääne-Virumaa)

Little Mister Estonia 2017 – Ernest Turakulov (Tallinn)

Lisaks sellele, valisid partnerid ka oma lemmikuid. Eriauhinnad andsid välja  Dr Nona, MTBA, Happy Fly Batuudikeskus, kauplus Kihvt, ajakiri L’Officiel Kids, Vudila mängumaa, Tipa-Tapa Mängutuba ja Star Kid mängutuba. 

Meie riigi esindajateks lavakunstide olümpiaadil WCOPA – World Championship of Performing Arts Hollywoodis, sai valitud võidutiitlite pälvijad Annaliisa Keskküla ja Valeri Savtchuk. Samuti teise koha saanud Kristina Polov ning «Best Talent»  tunnustatud Anna Torgashova. Juba järgmisel suvel on nendel  au võistelda kuldmedali ja väärikate auhindade eest Los Angeleses. Peaauhinnaks on õppestipendiumid suuruses  400 000 dollarit ja lepingud tuntud helisalvestusstuudioga.

Juba sellel sügisel sõidavad Annaliisa Keskküla ja Kristina Polov  konkursile Little Miss World 2017, mis toimub Kreekas. Noor modell Annaliisa esindab Eestit „international model“ suunas  ja noor laulja Kristina  „international talent“ suunas. Kreekasse lendab ka zürii liikmena Eesti rahvusdirektor ning Star Kids Agency omanik Ireni Erbi.

Finaali tulemuseks amuti  nimetati potensiaalsed esinejad, kes  esindavad Eestit järgmise aasta konkurssidel – Little Miss & Mister Galaxy 2018, Little Miss & Mister Planet 2018 ja Little Miss & Mister United World 2018.

Soovime edu meie väikestele staaridele ja jälgime nende võidukäike!  

VIDEO:


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised