FOTOD! Stockmanni viiendal korrusel avati kauni linnavaatega katuseterrass
Fotod: Ardo Kaljuvee

Stockmanni kaubamaja direktori Marge Türneri sõnul on terrassi plaane peetud kaua ja nüüd see lõpuks tänu eelmisel sügisel uuenenud 5. korrusele ka teostus. ”Helsingi Stockmanni kaubamaja katuseterrass avati maikuus ja sellest on kujunenud kesklinna üks popimaid kohtumispaiku. Loodame, et ka meie vaimustava vaatega katuseterrass saab sooja vastuvõtu osaliseks,” lisas ta.

Café Mademoiselle OÜ omanik Mihail Burõhhi tõdeb: “Kahtlemata on tegemist Tallinna mõnusaima terrassiga. Oleme investeerinud näiteks spetsiaalsesse LED-valgustusega baari, kust pakume just Stockmanni terrassil serveerimiseks loodud kokteile, lisaks üllatame suvise spetsiaalse terrassimenüüga ja muidugi ootab külastajaid terrassil ka Mademoiselle´i legendaarne koogivalik.”

Meeleolukal avapeol pakkusid muusikalist elamust DJ Meelis Meri ja Eliis Pärna, külalisi kostitati tervitusjookide, maitsvate suupistete ning Café Mademoiselle´i legendaarse Icebergi tordiga.

Stockmanni Mademoiselle´i katuseterrass on avatud esmaspäevast neljapäevani kell 09:00-00:00, reedel ja laupäeval kell 09:00-02:00 ning pühapäeviti kell 10:00-00:00.

Südalinna ning Tallinna lahe vaatega katuseterrassile pääseb Stockmanni kaubamaja 5. korruse aatriumist ja Mademoiselle´i kohvikust. Pärast kaubamaja sulgemist saab Stockmanni Mademoiselle’i katuseterrassile kaubamaja parkimismaja poolsete liftide ja trepikoja kaudu.

Katuseterrass jääb avatuks sügiseni.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised