FOTOD: Polhem PR Estonia esitles sädelevaid jõulu- ja talvekollektsioone

Maagiliste jõulude ning säravate pidustuste hooajani on jäänud vaid üks kiirelt mööduv kuu. Seetõttu tutvustaski eelmise nädala kolmapäeval, 25. oktoobril ilu-, moe- ja kodusisustusbrände esindav rahvusvaheline suhtekorraldusagentuur Polhem PR Estonia tänavusi jõulu- ja peokollektsioone. Tallinna Keskraamatukogus toimunud meeleolukat sündmust külastasid lisaks moe- ja iluajakirjanikele, blogijatele ning trendisuunajatele ka mitmed tuntud persoonid.

Külalistele tutvustati peo- ja talvekollektsioone sellistelt moebrändidelt nagu britilik River Island, ning kodumaised Monton ja Ivo Nikkolo, lisaks oli võimalus tutvuda ka Stockmanni kaubamaja värskeima riide- ning aksessuaarivalikuga (esindatud olid sellised brändid nagu PINKO, Victoria Victoria Beckham, Hugo Boss, Amoralle ja Coach).

Talvehooajale kohaseid aksessuaare tutvustas ka Portugalist pärit Parfois, kelle kollektsioonist leiab nii jalanõud, peakatted, ehted ning erinevad käe- ja seljakotid. Uueks tulijaks Eestis on Ted Bakeri käekellad, mis sädelevate detailide ja haldjalike kaunistustega on suurepäraselt sobivad just jõuluhooajaks.

Säravaid kingiideid ning meeleolukaid jõulukollektsioone esitlesid ilumärgid beautyblender, TangleTeezer, Kocostar, invisibobble, hooajale iseloomulikud jumestus- aga ka lõhnatrendid tõid külastajateni Guerlain ning M.A.C Cosmetics. Põhjamaistest marjadest inspireeritud Mossa ning eestlastele juba tuntum MADARA pakkusid erinevaid lahendusi, kuidas karges kliimas nahka hooldada, seda toita ning kaitsta keskkonna kahjulike mõjude eest.

Kahtlemata oli jõulupressipäeva suurimaks magnetiks Norra kodusisustusbrändi Perfect Home jõulu-väljapanek, mis tekitas samas nii lapsepõlvenostalgiat kui ka inspireeris uudsete ning pisut orientalistlike lahendustega.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised