FOTOD: L’Oréal Paris ja Balmaini moemaja esitlesid eksklusiivset huulepulgakollektsiooni glamuurse peoga

1. veebruaril toimus Vilniuse klubis Anna Mesha. Butas sädelev pidu, millega tähistati kõrgmoe kõige omanäolisema loovjuhi Olivier Rousteingi ja Pariisi moenädala ametliku ilupartneri L’Oréal Paris kollaboratsioonis valminud eksklusiivsete huulepulkade Color Riche jõudmist Baltikumi. Sündmusel, mis tõi külalisteni pariisiliku sära ja kõrgmoe rafineerituse, osalesid ilugurmaanid ka Eestist.

Color Riche eksklusiivse kollektsiooni keskmes on naiste innustamine ja mitmekesisus, Pariisi ikoonilise kõrgmoe teisendamine ning unikaalselt kaasaegne lähenemine iluideaalidele. Kümme Baltikumis saada olevat moekat värvitooni ongi saanud inspiratsiooni kolmest erinevast naisetüübist, mis iseloomustavad ka Balmaini tänapäevaseid “moeklanne” – Safari, Couture ja Rock. Just nendest teemadest oli inspireeritud ka L’Oréal Paris ja Balmain peo sisekujundus. Lähtuvalt kollaboratsiooni eesmärgist ülistada erisusi ja ühendada erinevaid ilu- ja inimtüüpe, olid ka peokülalisteks valitud erinevate kultuuriliste taustade, karakterite, püüdluste ja välimusega trendikad ning elegantsed mõjuisikud nii Eestist, Lätist kui ka Leedust.

Egiidi „Üheskoos oleme võitmatud“ all toimunud pidu väisasid eestlannadest näiteks moeblogijad Inna Kovaljova, Kätriin Kübar, Mari-Liis Suvi, Meryl Mägi ja Maarja Brenner, PÖFFi Moekino programmijuht Britta Talving ning modellidena tuntust kogunud Josefine Vaher-Vahter ja Nelery Rästas.

L’Oréal Paris ja Balmaini moemaja eksklusiivne Color Riche huulepulgakollektsioon on müügil alates 1. veebruarist Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Stockmannis, I.L.U kauplustes ning veebipoes mylook.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised