FOTOD: Colonna heategevusgalal koguti Pelgulinna sünnitusmajale rekordiline summa

Colonna heategevuslikul aastalõpugalal koguti tänavu eraannetajatelt rekordilised 50 000 eurot, mille eest saab Pelgulinna sünnitusmaja uue vastsündinute elustamislaua.

 Tallinna Lennusadamas toimunud traditsiooniline galaõhtu on üks osa juba oktoobris alanud ja detsembri lõpuni kestvast Colonna laiemast heategevuslikust kampaaniast „Aita elustada elu“, mille eesmärgiks oli koguda raha Pelgulinna sünnitusmajale olulise vastsündinute elustamislaua ostmiseks. Soetataval elustamislaual on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada.

 

Galaõhtu suurimad eraisikutest annetajad olid Colonna asutaja ja tegevjuht Roberto de Silverstri ning ettevõtte kaasasutaja Andrea Agostinone, kes kumbki annetasid eraisikutena sünnitusmajale 4000 eurot.

 

“Colonna heategevuskampaaniast on saanud tore traditsioon, mille haare, osalejate arv ning kogutud annetused iga aastaga kasvavad. Tänavune gala oli taas läbi aegade kõige edukam: suutsime koguda elustuslaua jaoks vajamineva rahasumma ja isegi eesmärki veidi ületada. Tänan kõiki meie sõpru nii Eestist kui mitmetest Euroopa riikidest, kes pidasid vajalikuks siia kohale sõita ja anda oma panus,” lausus Roberto de Silvestri.

 

Colonna kaasasutaja Andrea Agostinone tõstis esile, et vaid viie aastaga on Colonna heategevuskampaania käigus kogutud vastsündinute ja ennetähtaegsete laste aitamiseks erinevate sünnitusmajade toetuseks üle 120 000 euro. “On head teada, et Colonna toetuste abil on Pelgulinna sünnitusmaja suurepärased arstid suutnud aastate jooksul ellu aidata ja abi anda sadadele lastele. Seetõttu võib iga meie kampaaniasse annetaja enda üle uhkust tunda. Colonna jaoks on heategevus missioon, mis ilmtingimata jätkub,” lausus Agostinone.

 

Heategevuskampaania “Aita elustada elu” kestab detsembri lõpuni. Et anda oma panus vastsündinute toetuseks on vaja teha vaid väike samm:

 

  • Valides toetusfondi telefoninumbri 900 6000, annetate 5 eurot
  • Valides toetusfondi telefoninumbri 900 6100, annetate 15 eurot

 

Annetusi saab teha ka ülekandega SA Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi (endise nimega Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi) pangakontodele:

 

  • EE912200221014760940 (Swedbank),
  • EE871010220049001018 (SEB)
  • EE883300333007640004 (Danske Bank).

 

Tänavune heategevuskampaania on juba neljas heategevuslik koostöö Colonna Kinnisvara ning Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi (endise nimega Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi) vahel. Varasematel aastatel on aastalõpukampaania abil Pelgulinna Sünnitusmajja ostetud uus kuvöös, vastsündinu ajumonitor amplituud EEG ning renoveeritud kaks peretuba.

 

  1. aastal tegevust alustanud investeerimisfirma Colonna on üks suuremaid ärikinnisvarasse investeerijaid Eestis ja Baltimaades. Colonna vahendab peamiselt rahvusvaheliste professionaalsete investorite kapitalipaigutusi Baltimaade kinnisvaraprojektidesse ning korraldab ostetud objektide majandustegevust. Colonna grupi vahendusel on investeeritud Balti kinnisvaraturule üle 300 miljonit eurot. Ettevõtte portfelli kuulub 92 ärihoonet, milles on kokku üle  250 000 ruutmeetrit üüritavat pinda ja 566 üürnikku. Colonna lööb aktiivselt kaasa heategevusprojektides ja toetab kultuuri ning sporti.

 

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfondi (end. Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi) kohta saab pikemalt lugeda aadressil www.aitaalustadaelu.ee ja Pelgulinna Sünnitusmajast www.synnitusmaja.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised