FOTOD: Aksessuaaribränd Parfois tähistas Ülemiste kaupluse 1. sünnipäeva
Fotod: Meisi Volt

Parfois asutas 1994. aastal Manuela Medeiros ning nüüdseks on ettevõtmine kasvanud rahvusvaheliseks pereäriks, kus tegutsevad ka Manuela kaks tütart. Naiste aksessuaaribränd on tänaseks esindatud enam kui 700 poega rohkem kui 50 erinevas riigis. Eestis tegutseb lisaks sünnipäeva tähistanud Ülemiste kauplusele Parfois pood ka Rocca Al Mare kaubanduskeskuses.

Tujuküllasel sünnipäevapeol said külalised tutvuda Parfois värske kevadsuvise kollektsiooniga La Pichine. Suviselt värviküllased ning efektsed käekotid, ehted ja muud aksessuaarid on inspireeritud eelkõige 1950-1960ndatest aastatest.

Retrohõngulises kollektsioonis on rohkelt kasutatud geomeetrilisi kujundeid, kombineeritud värviblokke, seal leidub tikandeid ja teksamaterjali, etnilisi mustreid ning ajastutruudest sisekujundustrendidest inspireeritud kangaid. Sinine ja kollane vahelduvad laiade silmatorkavate triipudega, puidust sangad ning väljalõigatud lilleõied annavad märku sellest, et sel suvel on fookuses peened detailid. Intensiivne punane on aga vormitud vintaažist inspireeritud iseloomulikku käekoti-vormi. Lisaks leidub kollektsioonis minimalistlikke hõbedast valmistatud aksessuaare, mis sobituvad põhjamaiselt konservatiivsema värvieelistusega naise aksessuaarikogusse perfektselt.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised