STOP: Need meigiharjumused muudavad sind vanemaks!

Hollywoodi tippjumestajad räägivad, mis on naiste suurimad meigivead ning annavad nõu, kuidas neid edukalt parandada.

Toimetas: Kristiina Virt / allikas: Harper’s Bazaar
Foto: Shutterstock

#1
Tume huulepulk

“Paljud naised kasutavad väga tumedaid huulepulki sinaka alatooniga, mis muudavad huuli visuaalselt kitsamaks. Silmatorkav värv ei ole üldsegi halb mõte, kuid veendu, et valitud toon oleks erk ja kirgas,” ütleb Reese Witherspooni ja Juliana Marguilese jumestaja Molly R. Stern.

#2
Tolmpuuder

“Ole puudriga väga ettevaatlik! Suur kogus toonitud tolmpuudrit näol näeb väga ebaloomulik välja ning rõhutab peeneid kortsukesi silma- ja suuümbruses. Jumestuskreemi fikseerimiseks meeldib mulle kasutada värvitut puudrit, mille pealekandmiseks kasutan suurt puudripintslit, mis kindlustab, et sa ei pinguta tootekogusega üle,” kommenteerib Carey Mulligani ja Dianna Agroni jumestaja Georgie Eisdell.

#3
Särapuudri üledoos

“Valgustpeegeldavate osakestega põseruuž või särapuuder võib koguneda kortsukestesse ning rõhutada kõige pisemaid iluvigu. Sama põhimõte kehtib ka sätendavate huulepulkade kohta. Selleks, et oma nahk loomulikumal moel kumama panna – kasuta niisutavat kreemi ning lõpeta meigirutiini niisutava spreiga,” soovitab Alexa Chungi ja Allison Williamsi meigikunstnik Tamah.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…