Mõtled astuda blondide lõbusasse maailma? Loe läbi need 4 soovitust

Toome sinuni neli soovitust, millega Redkeni konsultant ja tunnustatud juuksur Tracey Cunningham soovitab arvestada enne juuste blondeerimist.

Allikas: marieclaire.com
Fotod:Shutterstock, Instagram

1# Kas hele juuksevärv sobib sinu jumega?
Nahatoon on juuksevärvidega sina-peal oleva tippjuuksuri Tracey Cunninghami sõnul üks olulisemaid asju, millega enne blondeerimist  arvestada tuleks. Samuti ei soovita proff juukseid jumest heledamaks värvida, sest see jätab ebaloomuliku mulje. Roosakama nahaga naised peaksid vältima kuldblonde toone. Tracey soovitab neil kasutada tuhakarva varjundeid, mis roosat neutraliseerivad. Heleda nahaga sobib kõige paremini külm blond ja tumeblond. Naised, kellel on kollaka alatooniga nahk, võiksid vältida kuldsete varjunditega blonde. Kollakamad ja kuldsed toonid sobivad kõige paremini nendele, kellel on soe nahatoon.

2# Kas su juuksed on piisavalt elujõulised?
Cunningham küsib alati juuksuritoolis istujatelt, ega nad on oma juukseid hiljuti intensiivselt töödelnud pole. Kahjustatud juuste blondeerimine mõjutab värvi ning selle kinnitumist. Samuti on kahjustatud kiharate blondeerimise tagajärjeks katkised ning kuivad juuksed. Nõrku kiharaid tuleb enne hooldada ning saavutada taas nende elujõulisus ja alles siis tasub blondeerimise peale mõelda.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…