EKSKLUSIIV! Meigikunstnik Isamaya Ffrench ERDEM x H&M kollektsiooni ilust
Isamaya Ffrench, Beauty

Erdeni käekirjale tunnusliku võlumaailmaga tulid tutvuma nii mitmedki tuntud nimed, nende hulgas: Kirsten Dunst, Kate Bosworth, Kate Mara, Alexa Chung ja Selma Blair. Kogu maailmast kohale saabunud kuulsustest, moesuunajatest ja ajakirjanikest koosnevale publikule esitlesid kollektsiooni tuntud modellid nagu Malgosia Bela, Alek Wek ja Guinevere Van Seenus.

Millised meigisoovid olid Erdemil moeetendust silmas pidades?
ERDEM soovis, et meik oleks kummardus britilikule eksentrilisusele, mida inglaslike tegelastega sageli seostatakse. Tahtsime, et meigi-look ühendaks modelle, kuid oleks samas kohandatav iga tüdruku isikupäraga. Valituks osutus moderne, aga samas veidi vintage-hõnguline silmalaineri-look. Lainerijoone laiust muutsime vastavalt tüdruku omapärale. Erdem soovis, et meik mõjuks graafiliselt ja seetõttu kasutasime H&Mi ilukollektsiooni musta lainerigeeli.

Saffron Vadher

 

Mis sind look’i loomisel inspireeris? 
Mu inspiratsioon oli hästi seotud Erdemi soovidega. Tal oli väga selge visioon, milliseid tüdrukuid ta laval näha soovib. Hoidsime meigi seetõttu hästi värske ja naturaalse − vedel meigikreem, mida kasutasime, oli hästi kerge tekstuuriga ja põsepunad hästi loomulikes toonides. Eesmärk oli värskus.

Millisel viisil täiendas jumestus kollektsiooni?
Kostüümide lõiked ja mõningad materjalid toovad kollektsiooni maskuliinset graafilisust, ent samas on selles loomulikult ka naiselikud elemendid ja lillemustrid. Soovisime ka meigis ja soengutes samasugust tulemust saavutada − juuksed seadsime hästi pehmelt üles, aga meigis tõime esile graafilisust.

Ole nii kena ja kirjelda meile, kuidas sa saavutasid modellide veatu jume ning milliseid tooteid sa kasutasid.
Kasutasime põhja ettevalmistamiseks vedelat meigikreemi, mis on hästi kerge ja läbikumava koostisega ja millega on hästi lihtne saavutada värsket, puhast ja ühtlast lõpptulemust. Kontuurisime veidi nägu ja lisasime värskust rõhutavat põsepuna, mis oli samuti meigis oluline.

Mis oli eesmärgiks silmameigi juures ja milliseid tooteid sa kasutasid?
Silmade puhul oli kangelaseks silmalainer. See oli ainus toode, mida silmade puhul kasutasime. Soovisime, et silmameik sobiks kõigile ja et see mõjuks tugevana.

Milliseid tooteid kasutasid huultel ja miks? 
Huultel kasutasime naturaalset huulepulka ja huulepalsamit, sest soovisime, et huulemeik püsiks hästi minimalistlikuna. Soovisime, et tüdrukud näeksid enda moodi välja ning ei mõjuks ülemeigituna. Minu meelest on tegemist hästi kantava meigiga.

Kui peaksid kirjeldama look’i kolme sõnaga, siis mis need oleksid?
Äge, naiselik ja kergesti kohandatav.

Kasutatud tooted: Jumestuskreem Natural Satin Foundation, läiketoode Face Duo Stick, kreemjas põsepuna Cream Blusher (toonid Sunny Peach ja Peachy Rose), silmalainer Drama Cream Eyeliner (toon Pitch black), ripsmetušš Faux To Go Mascara (toon Black), huulepalsam Lip Balm (toon Strawberry Blush), kreemjas huulepulk Cream Lipstick (toon Sandstorm), küünelakk Gel Studio Nail Colour (toon Milky Tea).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…