Ehtne kevadekuulutaja – uhiuus jumestuskreem Dr. Hauschkalt

Siidsile, sulgkerge, usaldusväärselt kattev, hellalt hooldav, hõrgult lõhnav ja kasutuses mugav, saa tuttavaks – Dr. Hauschka uhiuus jumestuskreem.

Tekst ja fotod: maaletooja

See ühtlustab jumet, varjab väiksemaid iluvigu, punetust ja ebatasasusi – ent mitte kandja isiksust ja tema naha loomulikku sära.

Ilu tähendab tasakaalu. See on sisemine valgus, mis kiirgab väljapoole, meie nahatoon peegeldab meie siseilma. Jumestuskreemilt oodatakse palju – see peaks andma ühtlase jume, ent mitte muutma nahka elutuks. See peaks varjama iluvigu, ent mitte mõjuma maskina. See peaks tunduma näol mõnus ja sõrme all siidine, võiks hästi lõhnata ja nahka poputada ning loomulikult peaks seda olema lihtne nahale kanda. Palju tahetud? Dr. Hauschka uus jumestuskreem suudab enamatki.

See on ainus holistiline jumestuskreem kosmeetikaturul, mis austab kandjat terviklikult – nii tema jumet, nahka kui isikupära. Selle koostises on ilutoodetes haruharva esinev jumet kumavalt kauniks siluv hinnaline makadaamiapähkliõli koos hoolt ja elujõudu andvate taimeõlide, vahade ja ravimtaimetõmmistega. Ning sellel on ainuüksi ja just talle professionaalse “lõhnanina“ poolt loodud aroom.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised