Eestit esindav Kelly Kangur pääses “Miss Eurasia 2015” top 5 hulka

Juunis toimus päikeselis Antaalias "Miss Eurasia 2015" finaal, kuhu pääses ka kaks Eesti kaunitari.

Fotol: Kelly Kangur

Finaalis osalesid kaks Eesti modelli Kelly Kangur ja Eleriin Sild. Eelmisel aastal Kelli Kangur esines juba edukalt kohalikul konkursil “Eesti Printsess 2014” ning alustas õppetööd produktsioonifirma Destate Republic modelliäri koolis. Eleriin Sild on Destate Republic’u uus nägu, kuid omab juba erinevate võtete kogemusi ning on osalenud Hiinas toimunud “Miss All Nation 2014” konkursil.

Esimene rahvusvaheline konkurss tõi 18-aastasele Kellyle edu ja kaks krooni korraga – neiu sai “Miss Eurasia” 4. printsessiks, samuti pälvis “Miss Foto” tiitli.

Kahe nädala jooksul jõudsid finalistid tutvuda Türgi ranna vaatamisväärsustega, jahiga merel sõita, kose all ujuda, esineda “Miss Bikiini” valimisel, osaleda ametliku konkursi kataloogi ja paljude reklaami kampaaniate võtetel, samuti nautida shopingut, päevitamist ning erinevaid klubiüritusi.

Toimunud finaalis läbisid neiud kolm vooru, milleks on rahvariiete voor, talendivoor ja õhtukleitide voor. Peale “Miss Eurasia” finaali veetsid meie modellid veel ühe nädala soojas Antaalias, ühendades puhkust ja tööd maailma suurimal moemessil Dosso Dossi Fashion Show 2015.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…