OLGA KRÕLOVA-PIHL

#MÕTTETU JUUKSEVAHEND

Kõik tooted on vajalikud, kuid mõne saab teisega asendada. Näiteks kui oled reisile minemas, ei pea sa kaasas tassima mõlemat – juuksepalsamit ja -maski. Kui hoida maski peas 1-2 minutit, siis teebki see ära sama töö, mis palsam ning kui soovid kiharaid sügavamalt niisutada, hoia maski peas kauem.

Ma arvan, et kodukasutusse ei ole vaja ka väga tugevat lakki. Seda on raske kasutada ning valesti kasutatuna jätab raske mulje ning juuksed ei liigu loomulikult.

#ILUSAIMAD LOKID

Minu arvates saab kõige ilusamad lokid nii, et kõigepealt eraldad juuksed vertikaalsete seitlite abil ning seejärel pihustad peale kerge fiksaatoriga kuumakaitsespreid. Nüüd tuleks iga sektsioon eraldi lokki keerata, kasutades selleks kas keskmise diameetriga kuumatangi või juuksesirgendajat. Seejärel kasuta laiade piidega kammi, et lokkid eri suundadesse lahti kammida ning fikseerida.


MAARJA-LIIS PUHILAS

#MÕTTETU JUUKSEVAHEND

Arvan, et juukseōli on üks selline hooldusvahend, milleta saab täiesti vabalt hakkama ja juuksed on ka selleta ilusad. Kui juuksetüübile vastavat šampooni ja palsamit kasutada, pole muid hooldusvahendeid vajagi. Välja arvatud kuumakaitse muidugi.

#ILUSAIMAD LOKID

Mina saan kōige ilusamad lokid tehtud sirgendajaga. Selleks on nii palju tehnikaid, kuidas sirgendajatega erinevat stiili lokke teha. Mulle meeldivad need kõige enam, kuna pole ohtu, et tulemus näeb välja nagu oleks tegemist vanamoodsate keemiliste lokkidega. Sirgendajatega tehtud lokid sobivad üldjuhul kõigile ning tulemus jääb vaba ja lendlev.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised