GALERII: Eesti esimene täisteenust pakkuv rullmassaaži salong avas juba oma neljanda nutisalongi!

Beautiful Me kehasalongi auhinnatud rullmassaaž on nüüd mugavalt kättesaadav Tallinna Kesklinnas, aadressil Maakri 29. Hea ja mugav asukoht leidmaks teiste toimingute vahel tunnike iseendale ja oma kehale. Nagu ikka, ei pea protseduuriks mitte midagi kaasa võtma, sest riided ja pudelivee saab kohapealt.

Maakri salongis avati ka Make-UP by GJ jumestuse tuba, kus naised saavad profesionaalse jumestuse, mis rõhutab nende enda loomulikku ilu ja toob välja tõelise staariliku sära.

Tallinna kesklinna Beautiful Me kehasalong on suur ja avar ning atmosfäär on lummavalt aega unustama panev. See annab hea võimaluse unustada selleks tunniks ajaks muu argipäev ning lahkuda sealt energialaenguga, mida rullmassaaž annab.

Kohapeal värske kehasalongiga tutvumas käinud külalised said osa ainult sellel päeval olnud headest pakkumistest ning kihiseva joogiga pandi teele head sõnad ja oma õnnistus salongile.

Kohal käis ka Kanal 2-e saade Reporter, kes pani kokku lõbusa rullmassaaži tutvustava klipi, kus näitas ka salongi ekraanidel ilmuvaid meenutusi vanaaja rullmassaažist ja naiste treeningutest.

Oma silm on ikka kuningas ja ainult enda keha saab olla tunnistajaks rullmassaaži toimele, seega mis muud kui www.kehasalong.ee ja broneeri endale aeg uude Tallinna Kesklinna salongi.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised