Wella Professionals’i Color Recharge’i maailm sisaldab 6 erinevat  värvi ergastavat palsamit – kaks brünetti, kaks blondi ja kaks punast tooni, mis tagavad, et teie juuksevärv püsib salongikülastuste vahepeal elava ja värskena.

Color Recharge palsamid on välja töötatud selliselt, et need toimivad just spetsiaalselt Wella Professionals’i juuksevärvidega ning sisaldavad „isetasanduvat” Magnetic Color (magnetilise värvi)tehnoloogiat, mis ladestab täpselt õiges koguses vajalikke värvipigmente, et hoida mitmemõõtmelisi värvikontraste salongikülastuste vahepeal nende parimal tasemel.

Värvitoonid kattuvad nendega, mida on kasutatud Wella Professionals’i juuksevärvides ning need toimivad ilma salongis loodud värvi ülekoormamata või seda muutmata.

Color Recharge Cool Blonde Shampoo (külm blondi tooni šampoon)sisaldab isetasanduvat Pigment Balancing (pigmente tasakaalustavat)kompleksi, mis tagab blondide toonide külmemaks muutmisel kohese efekti, toimides juuksevärvi muutumise ja kollaseks muutumise vastaselt ning aidates eemaldada laigulisust õiges koguses pigmentide ladestamise teel, et säilitada selge blondi tooni elavust ja sära.

Glamour Recharge Värviergastav juukselakk pakub värvi parandavat sära, mis on välja töötatud selleks, et parandada lõppviimistluse osana värvitud juuste elavust.

Color Recharge palsam: 13,50 EUR


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…