Bellapierre: sügis on ilumaailmas aeg, mil hakata suuremat tulu teenima

Armas ilutegija, kas oled juba välja mõelnud, kuidas haarata oma klientide tähelepanu sel aktiivsel jõulueelsel ajal?

Just sügisel töötavad kõik välja süsteemi, kuidas üllatada inimesi millegagi, mis meelitaks kohale uusi kliente ja hoiaks huvitatuna ka vanu. Septembrist jõuludeni saavad teie kliendid suure hulga ahvatlevaid pakkumisi mitte ainult teilt, vaid ka teistelt iluvaldkonna tegijatelt, mistõttu peavad teie pakkumised olema kõige tugevamad ja silmapaistvamad.

Tänapäeval on edukaimad need spetsialistid, kes peale parima salongi, varustuse ja töötajate eristuvad turul ka üleilmselt tunnustatud kaubamärkidega, mille kontseptsioon ei ohusta kellegi tervist. Kõikidele inimestele sõltumata vanusest ja soost on tähtis elada kaua, ilma haigusteta ja olla sealjuures võimalikult ilus.
bp
Kasuta ära parimat aega aastas eesmärgiga teenida võimalikult suurt tulu

Bellapierre Cosmeticsi näol on tegu brändiga, mis esimest korda kosmeetikatootmise ajaloos tõstatas kosmeetika ohutuse teema. Nüüdseks kannab Bellapierre Cosmetics juba uhkelt tiitlit „Mineraalkosmeetika kuninganna”. Oleme Eesti turul alates 2008. aastast ning meie tooted võidavad aastast aastasse parimate toodete tiitleid ja auhindu (Buduaari Lemmik, Iluguru Iluteemant).


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…