GALERII: Balmain Hair Couture ametlik lansseerimine @ Decoris Showroom

Möödunud nädala neljapäeval kogunesid ilusõbrad ning ilumeedia esindajad Decoris Showroomi, kus leidis aset ikoonilise juuksehooldus- ja viimistlusbrändi Balmain Hair Couture ametlik lansseerimine Eestis. Kohale olid selleks puhuks tulnud Balmain Hair Couture rahvusvahelised esindajad, brändijuht Jos Bunning ja koolitaja Helen Rosser, kes viisid läbi inspireeriva uute trendisoengute esitlusega koos kaubamärgi tutvustusega.

Balmain Hair Couture on välja töötanud täiusliku ja luksusliku juukseviimistlus- ja hooldustoodete sarja. Unikaalne tooteliin toob sinuni kõik, mida vajad saavutamaks pehmed, säravad ja terve välimusega juuksed. Selle laiast tootevalikust leiame hooldus- ja viimistlustooted, juuksepikendused, elektroonilised seadmed, kammid- ja harjad, juukseaksessuaarid ning luksuslikud kinkekomplektid. Esitletuna puhtas ja luksuslikus tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosi, toob Balmain Hair Couture sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel.

 

BALMAIN PÄRINEB LAVATAGUSTELT MOE-SHOW’DELT!

Osana oma pärandist Pariisi kuulsa moemajana, töötavad nüüdisajal paljud rahvusvahelised disainerid just Balmain Hair Couture kollektsiooniga oma moe-show’del ja fotosessioonidel. Koostöös lavataguste stilistidega, arendas Balmain Hair Couture just neid silmas pidades välja spetsiaalse juukseviimistluse liini. Balmain Hair Couture loodi aastal 1976, omades seega enam kui 40 aastat kogemust juuksemaailmas. Tänasel päeval on Balmain Hair turuliider juuksepikenduste alal, omades rohkelt patente erinevatele juuksepikenduse meetoditele.

 

BALMAIN PARIS – MOEMAJA

Balmain Paris moemaja, mis asutati Pierre Balmain poolt aastal 1945, oli ennekõike tuntud oma naiseliku ja elegantse stiili poolest. Tänapäeval tuntakse Balmain Paris enam tänu oma naiselikule ja seksikale väljanägemisele. Aastal 2011 astus Balmain ridadesse Olivier Rousteing, kelle kollektsioonist pärineb omanäoline ja kõrgelt hinnatud autori look.

 

LUKSUSLIKUD JUUKSEHOOLDUS- JA VIIMISTLUSVAHENDID

Juuksehoolduses kasutab Balmain Hair Couture vaid parimaid koostisosi, mis tugevdavad, taaselustavad ja taastavad juukseid sügavuti. Tooted on sealjuures parabeeni- ja sulfaadivabad. Lisaks annavad paljud tooted juustele ka UV-kaitse. Esitletuna selges ja puhtas tootepakendis ning kasutades vaid parimaid koostisosasid, toob Balmian sinuni juuksehoolduse parimal võimalikul moel: kaalutu, mitmekülgne hooldus · kohene noorendav toime ·rikkalik volüüm.

 

TÕELISE JUUKSEHOOLDUSE SÜDAMES

Üheks toimeaineks Balmain hooldus- ja viimistlustoodete sarjas on siid. Siidivalk on aktiivne koostisosa, mis stimuleerib optimaalset niiskusesisaldust juuste rakkudes. Kombineerituna võimsate antioksüdantidega on saavutatud täiuslik sünergia – ülim juuste niisutus ja kaitse. Siid aitab tugevalt taaselustada juukseid, lisades neile enneolematut sära. Siid sisaldab rohkelt aminohappeid. Juustes paiknevast 19 aminohappest tervelt 17 leidub siidis, mis: · rekonstrueerib kahjustatud juuksepinda, lisades tervemat väljanägemist · lisab juustele tugevust ja kaitset igapäevasel juuste kuumtöötlemisel · taaselustab ja noorendab juukseid, lisades pehmust ja sära.

 

ARGAANIA BOOST

Erilisel kohal on Balmain Hair toodetes ka orgaanilise päritoluga argaaniaõli, mis on tugeva vananemisvastase toimega. See annab juustele sära, parandab ja kaitseb vigastatud, kuiva ja nõrka juuksepinda keskkonna poolt tekitatud kahju eest.

 

SIGNATUURLÕHN

Balmain Hair tootesarja tooted on eriliselt meeldiva lõhnaga! Teekonnal vabadusse, juhatatakse sind täiuslikku suvepäeva. Selle lõhn avaldub sinu juustel lummava tähtaniisi, estragoni, männipuu, virsikuõie, vaarika, gardemoni, apelsini õite, nelgi, jasmiini, roosi, ylangylangi, aprikoosi, sireli, merevaigu, vanilje, sandlipuu, seedripuu, valge muskuse ja balsamiini seguna.

 

BALMAIN UUS TRENDISOENGUTE KOLLEKTSIOON

Ühtlasi esitleti pressipäeval toimunud show osas ka lisasks pilkupüüdvatele erikollektsiooni toodetele Balmain Paris Hair Couture Fall-Winter 2017 inspireeritud trendisoenguid. Balmain Hair Couture on alati kasutanud esmaklassilisi modelle oma kampaaniates. Selleaastane sügis-talvine kollektsioon sisaldab soenguid Coco Rocha, Luz Pavon, Jon Kortajarena, Sasha Luss, Estelle Lefébure, Ines Rau ja Noémie Lenoir imeliste modellidega. Soengud teostas Balmain Hair loominguline juht Nabil Harlow. Fotod jäädvustas Jean-Baptiste Mondino. 2017. aasta sügis-talvine kollektsioon loodi tähistamaks maailmas valitsevat.

 

MITMEKESISUS

See kujutab endas väga olulist ülemaailmset arutelu, kus uuritakse lähemalt ilu ja selle tähendust. Nabil Harlow näitab läbi seitsme individuaalse portreedi Balmain Hair Couture kollektsiooni mitmekesisust ja ulatust.

 

KUST VÕIB LEIDA BALMAIN HAIR COUTURE TOOTEID?

Meil on suur au teada anda, et Balmain Hair Couture on nüüd esindatud Tallinnas asuvas Decoris Showroomis, Casabella juuksestuudios ja Eclat ilusalongis. Peagi jõuavad tooted müüki ka Tallinna ja Tartu Kaubamajja, Tartus asuvasse Tropical Beauty Salongi, Pärnus asuvasse Atelier Stuudiosse, Võrus asuvasse Vana Maja Salongi. Samuti leiate tooted veebipoest www.decoris.ee ja www.loverte.com. Täiendavat info leiate Balmain Hair Estonia FB lehelt. Täname kogu südamest kohale tulnud publikut ja kõiki koostööpartnereid, kes aitasid kaasa sündmuse edukale õnnestumisele. Erilised tänud kuuluvad Topellier Bakeryle imeliste cupcake’de eest, Prike AS-ile kihisevate Moet & Chandon tervitusjookide eest, HeyDay tervislikele jookidele ja restoranile Trühvlile maitsvate suupistete eest.

 


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised