Armastatud juukse- ja kehahooldushooldusbränd Eleven Australia jõudis Eestisse

Ilueksperdid ja mõjuisikud, nagu Kristel Aaslaid, Tuuli Rand, Liina Ariadne jt tutvusid brändiga restoranis Oko, kus neile tegi soengud brändisaadik ja juuksestilist Melvin Royce Lane.

 

Armastatud Austraalia juukse- ja kehahooldushooldusbränd Eleven Australia, kes on ka sotsiaalselt vastutustundlik ja võitleb inimkaubanduse vastu, jõudis Eestisse. Moest ja austraaliapärasest lõõgastunud elustiilist inspireeritud kaubamärk, mis läheneb juukse- ja kehahooldustoodetele uue nurga alt, sai alguse 2011. aastal.

 

Kõik sai alguse ühest tootest: Miracle Hair Treatment, mis on juustesse jäetav hooldustoode. See lisab läiget, kontrollib kahusust, muudab juuksed pehmemaks, kaitseb kuuma, päikeses ja kloori vastu, parandab katkisi juukseotsi  – tõeline imetoode.

 

Sellest sai tõeline hitt ning järgnev on juba ajalugu ning täna on tootevalikus ligi 30 toodet.  ELEVEN Australia loovjuhtideks on kohalikud ikoonid ja superstaarid – Joey Scandizzo, kes on valitud Austraalias neljakordseks aasta juuksuriks ning kohalik aasta fotograaf Andrew O’Toole. Nad lõid koos brändi, mis kehastab kohalikku elustiili.

 

Ilubrändi teeb tõeliselt eriliseks sotsiaalne mõõde. Nad teevad koostööd organisatsiooniga Hagar, kes võitleb inimkaubanduse vastu ning aitab neid, kes on selle ohvriks langenud. Ka Eestis saad Eleven Australia toodete ostuga inimkaubanduse vastu võidelda – 1 € iga Miracle Hair Treatment toote pealt läheb organisatsiooni toetuseks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…