Anna Murulauk: aktiivne enesetäiendamine on edu võti
Anna Murulauk

Tänavu kevadine vaikelu iluteenuse turul on hea hetk oma teadmisi täiendada ja ammutada uut inspiratsiooni, et veelgi vingemaid jumestusi luua. Jumestuskunstnik ja koolitaja Anna Murulauk leiab, et aktiivne enesetäiendamine on edu võti ja palju infot on e-kanalites täiesti tasuta kättesaadav.

Uurisime seega Iluteemanti dekoratiivkosmeetikat hindavalt jumestajalt Anna Murulaugult, kust tema ammutab inspiratsiooni, et pidevalt uusi ideid saada. “Inspiratsioon varitseb mind absoluutselt igal pool. Peamiselt Youtube ja Instagram ning üksikud meigibrändide veebilehed, kust leiab päris palju inspiratsiooni. Aeg-ajalt lehitsen ka vanu, peamiselt välismaalt soetatud, ajakirju (Vogue, Elle, Makeup Store jne). Ükskord mind kõnetas ühe hoone kollane sein ja sellel olevad varjud Tallinna vanalinnas, millest kohe tekkis ühe look’i visioon,” on Anna äärmiselt avatud meelega ja armastab ka ootamatute inspiratsioonipuhangute elluviimist.

Tasuta e-kanalid

Kuna Anna tegeleb ka koolituste korraldamise ja läbiviimisega, siis peab ta enesetäiendamisest väga lugu. “Olen arvamusel, et nii koolituste läbiviimine kui nendes aktiivne osalemine on edu võti. Tänapäeval liigub ka väga palju teadmisi e-kanalites täiesti tasuta,” soovitab ta silmas lahti hoida ja uudistega kursis olla.

Paljudel jumestajatel on ruumi enesearenguks. “Meigikunstnikke on tekkinud viimastel aastal kui seeni peale vihma. Kahjuks, hea PR ei võrdu heade teadmistega kasutatavate kosmeetikatoodete kohta ega eelda ilutegija elementaarset teadlikkust nahahoolduse või meigivahendite korrashoiu osas,” nendib Anna. Ta soovitab olla professionaal ja nautida info kättesaadavuse lihtsust tänapäeval ja panna see enda kasuks tööle.

“Hoida silmad lahti ja võtta aeg-ajalt osa erinevatest meigi-, soengu- ja klienditeeninduskvaliteedialastest koolitustest. Tänapäeval kompleksne teenus on hinnas ja kui teed seda hästi, siis püsiklientuur on garanteeritud,” lisab ta. “Virtuaalsel maastikul möllates soovitan rohkem vaeva näha ja kujundada oma isikubränd, omades lisaboonusena korralikku portfooliot, mida vajadusel tagataskust võtta.”

 

Foto: Jamie Street/Unsplash


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…