Alaska niisutav liustikuvesi nahahoolduses

Kas teadsid, et liustikuvett kasutatakse ka kosmeetikatööstuses? Mille poolest on liustikuvesi parem, kui tavaline?  Nimelt on Alaska liustikuvesi  tavalise veega võrreldes pea 50% puhtam ja omab poore ahendavat ja rahustavat toimet. Lisaks sisaldab vesi ka mineraale, ioone ja antioksüdante. 

Alaskal on ühed maailma kõige suuremad ja vanemad liustikud, mille vesi on võrreldes teiste vetega unikaalne. Liustik on moodustunud iidsete aegade lumesajust ning seejärel külmunud. Kõik teised veed maailmas ringlevad – aurustuvad ja sajavad jälle alla, käivad ringiga läbi maapõue kuni jõuavad jälle pinnale. Selliste tsüklite tõttu puutub vesi kokku keskkonna saastatusega ning kannab seda endaga kaasas. Liustikud sulavad aga altpoolt ning vesi tuleb allikatena pinnale, seejärel moodustuvad liustikujõed ja –järved, mille vesi on võrreldes tavalise joogiveega kuni 500 korda puhtam.

Looduslikult aluseline vesi on meie organismile igati kasulik. Aluseline keskkond on soodne hapnikuga rikastumiseks ning sellises keskkonnas ei jää ükski haigusetekitaja ellu. Enamasti müüaksegi liustikuvett joogiveena või kasutatakse nahahooldustoodetes.

Nahahoolduses on liustikuvesi suurepärane niisutaja – see sisaldab nahka toitvaid mineraale, ioone ja antioksüdante. Liustikuvesi on väikesemolekuline, mis tagab hea imendumisvõime. Antioksüdandid seovad vabasid radikaale, mis aitavad vähendada vananemisilminguid. Lisaks on liustikupiimal poore ahendav ning rahustav toime. Tihti kombineeritakse nahahooldustoodetes liustikuvett teiste toimeainetega, et saada maksimaalne soovitud tulemus.

Liustikupiimaga on rikastatud näiteks It’s skin Pure Moisture kreem, mis sisaldab ioone ja mineraale pakkudes nahale kiiret ja rikkalikku niisutust.

It’S SKIN näohooldustooted on saadaval Tallinna ja Tartu Kaubamaja Ilumaailmas , suuremates Apotheka apteekides, I.L.U. kauplustes ning Tradehouse’i veebipoes aadressil www.tradehouse.ee, samuti It’S SKINi veebipoes aadressil www.itsskin.ee.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…