Aknearmide leevendamine 3 lihtsa nippiga

Kasutad aknearmide katmiseks endiselt peitekreemi? Siin on 3 lihtsat ning naturaalset viisi, mis aitavad probleemi leevendada.

Toimetas: Kati Rasmann
Foto: Shutterstock

Õunaäädikas päästab päeva
Naturaalne õunaäädikas on kuum hitt kuulsuste näohoolduses ning tundub, et see imevedelik püsib seal veel kaua. Õunaäädikas on suurepärane ning soodne viis oma naha eest hoolitsemiseks ning boonusena on see naturaalne. Koduseks näohoolduseks lahjenda õunaäädikat veega suhtes 1:3 ja kasuta seda igal hommikul ja õhtul pärast näo pesemist puhastava näoveena. Õunaäädikas reguleerib naha pH-taset ning on seega eriti hea akne all kannatava ja probleemse naha hooldamiseks. Juba pärast paari kasutuskorda muutub nahk pehmeks ja siledaks ning omandab noorusliku sära.

PS! Õunaäädika kasutamine näo- ja kehahoolduses on ka enda peal testitud ning see tõesti leevendas seljal ning dekolteel olevaid akneilminguid ja ka arme.  


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…