AINULT BLONDIDELE: 8 nippi kuldkiharate hooldamiseks

Loomulik või blondeeritud, kuldne või plaatinum, üleni blond või triibutatud. Vahet ei ole, mis tüüpi blond sa oled, need 8 nippi aitavad sul juuksevärvi säilitada säravana ning oma juukseid kaitsta.

#1 HANGI ENDALE DUŠIFILTER

Kraanivesi sisaldab looduslikke mineraale ja metalle. Ilma filtrita võivad need sinu juustesse tungida ja need tuhmiks muuta või kogunisti aja jooksul nende värvi muuta. Parim viis selle ärahoidmiseks ongi paigaldada oma dušiotsikule filter, mis puhastab vett – täpselt nagu teeb seda Brita veekann.

#2 KASUTA LILLAŠAMPOONI

Tead ju küll seda oranžikat alatooni, mis üldjuhul blondidesse kiharatesse mõne aja pärast tekib? Lillašampooniga saab seda aga parandada, kuna see lisab külmad alatoonid tagasi ning see tasakaalustab juuste üldmuljet. Kasuta seda korra nädalas ja lase enne lopuutamist paar minutit mõjuda.

#3 PROOVI PROTEIINIMASKI

Heledad juuksekarvad kipuvad paraku ka veidi õhemad olema. Seetõttu kipuvad need ka lihtsamini katkiseks minema või murduma. Iganädalane proteiinimask aga tugevdab juukseid. Kuid seda ei tasuks kasutada tihedamini kui korra nädalas. Liiga palju proteiini võib vastupidiselt juuksed hapraks muuta.

#4 JUUKSED ENNE UJUMIST MÄRJAKS

Enne basseinivette minemist, oleks hea, kui oma juuksed enne kraani all märjaks teeksid. Nii ei imendu liialt kloori sinu juustesse. Nagu sa võib-olla oled juba märganud, siis pärast basseinis ujumist võivad heledad juuksed kloori tõttu rohekaks muutuda.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…