Ah, mis kaunid lokid!

Romantilised lokid on välja vahetanud pikalt esiliinil püsinud sirged juuksed ning haaranud populaarsuse. Iluguru toob mõned näited mitmesuguste lokkide tegemiseks ning tutvustab selleks vajalikke tarvikuid.

Nukulik spiraallokk
Juuksed: Aili Puss (ghd)
 
Meik: Valentina Ljaš
 
Fotod: Marin Sild ja Merle Uibo
 
Modellid: Kaisa, Marin, Hetti ja Merli
 
Tekst: Katrin Rasmann
 
Iluseeria ilmus ajakirjas IG suvi 2014

30ndate hõnguga sügav lainelokk

Ilmeka laineloki saavutad, kasutades lainelokitange või spetsiaalseid lokirulle. Kasutades lokirulle töötle niiskeid juukseid eelnevalt vahendiga, mis aitab lokkidel moodustuda ning seejärel kuivata fööniga. Jäta lokid siledaks ning fikseeri kerge laki ja läikega või kammi läbi kohevaks ja romantiliseks lokiks. Nii ongi saavutatud justkui 30ndate filmistaari look.

12

Hollywoodilik suur ja lopsakas lokk

Hollywoodilokid saad, kasutades lokitehnikas sirgendajaid või suure läbimõõduga lokitange. Libista kergelt sõrmedega läbi juuste, jättes lokid siledaks või kammi lahti – nii lisad juustele mahtu ja kohevust.

21

Nukulik spiraallokk

Spiraalloki tegemiseks tarvita koonusekujulise otsikuga lokitange või kitsaid sirgendajaid, kasutades spetsiaalset lokitehnikat. Mitte lahti kammides on lokid vetruva ja konkreetse spiraalkujuga. Lahtikammides saad intensiivse, peene ja koheva lokiga soengu. Armsalt nukulik tulemus jääb lühemate kuni poolpikkade juuste puhul.

31-814x1024

Haldjalik skandinaavialokk

Skandinaavialokk mõjub eriti muinasjutuliselt pikkadel juustel, kuid on efektne ka poolpikkade juuste puhul. Kasuta selleks spiraalimustriga voi mummudega lokitange. Skandinaavialokid saad meisterdada ka keskmise laiusega sirgendajatega, kui valdad vastavat lokitehnikat.

41-797x1024


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised