Iluguru autasustab taas aasta tublimaid ilutegijaid

Just sina võid olla järgmine „Eesti aasta juuksur” või „Eesti aasta meigikunstnik”! Pane oma fantaasia ja oskused proovile ning võida väärtuslikke auhindu.

Fotol Eesti Aasta Ilutegija Ksenia Linjova võidutöö, fotograaf Dmitry Knut

Ära ole varjus – aeg on näidata oma oskusi ja nägemust tervele ilumaailmale. Esita endale põnev väljakutse ning osale aasta suurimal iluvõistlusel, kus valitakse välja aasta tublimad ning ambitsioonikamad ilutegijad.

Mida teha?
Selleks, et võistlusel osaleda, saada oma töö (suuruses vähemalt 1 MB) Iluguru peatoimetajale: kristiina@iluguru.ee ja märgi kindlasti ära töö tegija ning fotograafi nimed. Lisaküsimused on samuti teretulnud!

Võistlustöö peab olema inspireeriv ja kaasaegne ning peegeldama sinu nägemust tänapäevastest meigi- või soengutrendidest. Jätame sulle täiesti vabad käed, sest usume, et kunstniku fantaasia ei tunne piire!

Hindame look’i aktuaalsust ja originaalsust, tegija kreatiivsust ning teadlikkust sellest, mis hetkel ilu- ja moemaailmas toimub. Hindamisele kuulub 1 töö, millest tuleb esitada kuni 4 fotot, et näidata teostatud soengut või meiki erinevatest vaatenurkadest. Juuksurite ja meigikunstnike töid hinnatakse eraldi, kuid look’i terviklikkuse mõttes peavad soeng, jumestus ning riided igal saadetud fotol olema omavahel harmoonias ning meeleolu toetatud vastava stilistikaga, mille eest antakse lisapunkte.

Võistlustöid ootame 26.veebruarini 2016!

Finalistide tööd ilmuvad Iluguru veebis ja Facebookis veebruaris.Võitjad autasustatakse karika ja väärtuslike auhindadega Iluguru koostööpartneritelt pidulikul galal märtsi alguses (täpne kuupäev täpsustamisel). Võidutööd ning intervjuud tegijatega ilmuvad ajakirjas Iluguru KEVAD 2016.

Käesoleva aasta žürii koosseisu kuuluvad:
Katrin Rasmann 
(Iluguru vastutav väljaandja)
Kristiina Virt 
(Iluguru peatoimetaja)
Tunnustatud jumestuskunstnikud:
Lana Vallo
Lidija Malinovskaja
Ksenia Linjova
Tunnustatud juuksestilistid:
Helen Heinroos
Renaldo Paabel
Sergei Rakovski


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised