Tekst: Kristiina Virt
Fotod: Shutterstock

#1 Beauty Tips

Beauty Tips

See tore mobiilirakendus on täis otse professionaalidelt tulenevaid kasulikke nippe ja soovitusi – täpselt nii nagu Ilugurugi. Siit leiad tarkuseterasid nahahoolduse, meikimise, toitumise ja maniküüri teemadel. Rakendus on kokku pandud erivärvilistest lehekülgedest, igal küljel uus soovitus. Lehitse seda ühissõidukis, kohvikus või lõunapausi ajal kontoris.

#2 Beautiful Me

Beautiful Me

Äärmiselt mugav ja nutikas rakendus analüüsib lisatud fotode põhjal su nägu ning annab personaalseid ilusoovitusi. Lisaks aitab see sul täpselt määrata naha alatooni ning leida sulle enim sobivad jumestuskreemid ja puudrid (koos toonide nimetustega!), lauvärvid, huulepulgad ning isegi juuksetoonid, mis rõhutavad su loomulikku ilu.

Selleks et iga soovitus võimalikult aus ja täpne oleks, laadi rakendusse vaid meigita fotosid, mis on võetud päevavalguses.

#3 Beautylish

Beautylish

Selle telefoniäpiga käid ajaga alati kaasas: värskeimad ilutrendid, moemeikide, -soengute ja -maniküüride õpetused, rohkelt inspiratsiooni kvaliteetsetelt fotodelt ja palju muudki. Õpetuste all on teemakohaste ilutoodete loetelu, mida järgmiselt ilušopingult otsida või kohe e-poest tellida.

Siit ka väike hoiatus – põnevaid iluõpetusi uurides möödub aeg täiesti märkamatult!

#4 YouCam Makeup

YouCam Makeup

Suurepärane viis proovida uut lõikust, juuksevärvi, silmalainerit, huulepulka, prille ning mitmeid teisigi ilutooteid ja aksessuaare. Uut looki saad katsetada nii enda nägu telefoni esikaamerast vaadates kui ka olemasoleva foto pealt. Fotoga töötades seisneb eelis selles, et soengut on võimalik oma nägemuse järgi ekraanil kohendada, lisades kohevust ja pühkides ebavajalikud karvad näo eest näpuga ära. Seetõttu jääb saavutatav tulemus igati loomulik, mis sarnaste programmide puhul väga haruldane on.

Kuigi rakendus on mõeldud eelkõige naistele, teevad sellega edukalt „naljatööd” ka mehed.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…