6 ülisalajast meigivõtet otse proffidelt

Saavuta perfektne tulemus kasutades neid maailma tipp-meigikunstnike salanippe!

Tekst: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

Maailma tuntuimad meigikunstnikud ja brändiloojad räägivad avameelselt ilunippidest, mida nad pika karjääri jooksul oma teadmistekohvritesse kogunud on. Siin on vastused sellistele küsimustele nagu: „miks modellidel nii laitmatu jume on“, „mida ta sööb, et ta nahk sedasi kumab“ jpt.

1. See, et põsepuna muudab näo värskemaks ja nooruslikumaks, ei ole mingi saladus. Kuid miks ei õnnestu siiski iga kord saavutada õrna kuma efekti põskedel, nagu staaridel reklaamkampaaniates? Pakud, et mängus on Photoshop? Mitte päris! Pane oma nägu „loomulikult õhetama“ – kasutades korraga kahte erinevat ruuži. Punaka (roosa, punakas) alatooniga varianti kanna põskedele, kohtadesse mis sul loomulikult punetama hakkavad, ning kollaka alatooniga toodet (virsik, korall) – põsesarnadele. Nipp toimib nö visuaalse liftinguna. Kuid see pole veel kõik! Kanna põseruuži otse praimerile ning kata see õhukese BB või CC kreemi kihiga.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…