5 REEGLIT JUUSTE PESEMISEKS: Säravate kiharate nimel!

Õpi need selgeks ja sinu juuksed löövad särama, nagu punase vaiba glamuurilõvidel.

Õpi need selgeks ja sinu juuksed löövad särama, nagu punase vaiba glamuurilõvidel.

 

1. Pese juukseid vastavalt nende tüübile. See, kui tihti sina oma kiharaid pesema pead, sõltub paljuski juuste tekstuurist, kinnitavad tippjuuksurid. Õhemaid juukseid tuleb pesta iga päev või võimalusel üle ühe päeva. Paksemate kiharate omanikud võivad piirduda vaid 1-2 peapesuga nädalas. Kui sinu juuksed on õhukesed ja hoiavad peadligi, loputa neid iga järgmise pesemiskorra ajal ainult volüümi andva palsamiga ning jäta šampoonitamine vahele. Selline meetod ei lase juustel liialt kuivaks muutuda.

2. Keera veetemperatuur madalamaks. Kui juuksed väga kiiresti rasuseks muutuvad, võib probleem peituda vee temperatuuris. Meie teame, kui mõnus võib olla kuuma duši all mõnulemine (eriti varahommikul), kuid liiga kuum vesi avab juuksefolliikulid, mis muudab kiharad kuivaks ja kergemini katkevaks. Kasuta šampooni ja palsami välja loputamiseks leiget vett ning enne, kui duši alt väljud, keera vesi päris külmaks – nii saad juuksefolliikulid suletud ja kiharad löövad uue jõuga särama.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…