Tõlkis: Annika Randmann
Foto: Shutterstock

#1 Kasuta enne magamajäämist juuksehooldustoodet

See toode muudab juuksed äärmiselt siidiseks ja siledaks ning lisab läiget. Seda võib peale panna nii kuivadele kui niisketele juustele. Kasulik on seda määrida juurtest otsteni.

 

 

 

#2 Ära mine magama läbimärgade hobusesabasse pandud juustega

Kui paned juuksed ööseks läbimärjana patsikummiga kinni, siis see venitab ja kahjustab juukseid. Juuksed võivad hakata kergesti murduma. Kasulik on juustest liigne niiskus rätikuga ära kuivatada.

 

#3 Kasuta siidist padjapüüri

See aitab vältida juuste hõõrdumist ja pusasid. Hommikul ärgates ei ole juuksed enam nii sassis!

 

#4 Kammi oma juukseid võimalikult vähe

Ülemäärase juuste kammimise tõttu hakkavad juuksed kergelt murduma ning kammimine lõhub juuksekiude. Enne magamaminekut ära kasuta metallist juukseharja! Selle asemel soovitatakse kasutada seda juustesõbralikku harja:

 

#5 Maga patsidega

Punupatsid annavad sulle hommikuks mõnusalt lainelised juuksed. Lisaks ei pea sa hommikul hakkama pusasid välja kammima ja juukseid lõhkuma, vaid juuksed on ise juba pusadest vabad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…