Toimetas: Keit Laisaar
Foto: Shutterstock

#1 Seintel ega kapi peal pole mitte ühtegi pilti diplomitest ega sertifikaatidest

Kui sa juba salongi lähed, siis tahad, et sinuga tegeleb professionaal, kes on õppinud oma eriala ning kes peab kinni kõigist ohutus- ja tervisenõuetest. Vaata, kas nendel diplomitel on ka samad nimed, mis on salongis töötavatel inimestel.

#2 Seal haiseb

Kui salongis on liialt tugevad lõhnad, siis viitab see sellele, et salongis on halb ventilatsioonisüsteem. Kvaliteetses salongis on puhas õhk kindlasti üks peamisi prioriteete. Ilusa ilmaga jätavad paljud salongid oma uksed avatuks, et värske õhk ja hapnik sisse pääseks. Halb ventilatsioon paneb pea valutama ning teeb inimesed uimaseks ja loiuks.

#3 Salongis on räpane

Kui põrand on must, tualettruum räpane, maniküürilaud pühkimata, vahendid steriliseerimata või ei anta igale kliendile uusi vahendeid, siis jookse! Katkised ja mustad ajakirjad on samuti halb märk. Lisaks peaksid töötajad puhkama eraldi ruumis, mitte sööma lõunat oma töölaua taga. Hea märk on aga see, kui tehnik kannab kindaid ja suumaski ning seda mitte ainult sinu, vaid ka tema enda ohutuse nimel. Küünetehnikud puutuvad iga päev kokku mürgiste ainetega, mida leidub nii küünelakkides, liimides, geelides kui ka lakieemaldajates.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised