Foto: Shutterstock

#1 Juukseotsad on kuivad

Kuna talvel on külm ja õhk kuiv, siis muutuvad juuksed eriti kuivaks, eriti kehtib see lokkis juuste puhul. Kuna need on loomulikult kuivemad.

LAHENDUS: 1) Proovi vähendada sirgendajate ja fööni kasutust. 2) Lisa oma juuksehooldusesse rohkem niisutavaid tooteid. Näiteks on su juustele head tooted, mis sisaldavad kookos- või argaaniaõli. 3) Selleks, et see ekstraniiskus su juustes ka püsiks, maga siidist või satiinist padjapüüriga.

 

 

#2 Staatiline elekter

Külma ja sooja järsk vaheldumine muudab juuksed lendlevaks. Staatilise elektri tekkimisele aitavad kaasa ka sünteetilised riided, mütsid, sallid, kraed.

LAHENDUS: 1) Niisuta oma juukseid võimalikult palju, kasuta juustesse jäätavat palsamit või juukseõli.  2) Maga siidist padjapüüril. Kuna puuvill imab juustes oleva niiskuse endasse, siid aga aitab seda säilitada. 3) Määri kätele kätekreemi ning seejärel tõmba juukseotsad kergelt sõrmedega üle.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…