4 ILURETSEPTI JAAPANIST, mis muudavad naha siidiseks ja nooruslikuks

Sarnaselt tehnikamaailmale, pärinevad ilumaailma uuenduslikumad tooted ning lahendused just Jaapanist. Need 4 ilunippi muudavad su naha imekauniks.

Toimetas: Kristiina Virt
Foto: Shutterstock

#1
ÄRA MÄÄRI OMA NAHALE MIDAGI SELLIST, MIDA SA ISE EI SÖÖKS

Loomulikult on see natuke üldistav väide, sest vaevalt hakkab keegi oma näokreemi või toonikut päriselt maitsma. Sellegipoolest on sõnumi sisu arusaadav  – kõik kasutatavate hooldustoodete komponendid jõuavad lõppude lõpuks ka sinu vereringesse. Seega soovitame alati jälgida, milliseid komponente hooldustoode sisaldab. Jaapani kosmeetikud kinnitavad, mida rohkem naturaalseid ekstrakte – seda parem.

#2
KASUTA KANGAMASKE

Selle iidse ilusaladuse eest peame tänama geišasid, kes poputasid oma nahka roosivees niisutatud siidikangaga juba sadu aastaid tagasi. Kangamaski suurimaks plussiks on see, et selles sisalduvad aktiivkomponendid imenduvad sügavamale nahka, kui mistahes muu maski puhul. Sealjuures ei pea sa alati just valmismaske kasutama. Proovi õhtul järgmist retsepti: kanna oma lemmikmask näole, seejärel niisuta tugevamast paberist valmistatud taskurätt veega ja aseta see maskikihile. Hoia 20 minutit peal. Nii ei kuiva mask näol õhu käes ära ja annab veelgi parema tulemuse!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised