2014. aasta suvehooaja uudis – pihus Beach Waves rannaefekti loomiseks

Üks selle hooaja kuumemaid soengutrende on väljendusrikas, kohev, kergelt kahune juuksetekstuur. Loe, kuidas vallatuid rannalokke saavutada!

Fotod: Shutterstock, L’Oréal Professionnel

Kasutades L’Oréal Professionneli uusimat soenguvahendit Beach Waves, mis täiendab sarja Tecni Art toodete Wild Stylers valikut, on lainelist, rannatuulest sasitud juuste efekti võimalik luua ka neil päevadel, kui meri jääb kaugele.

Beach Waves on tekstuuri andev soolapihus, mis aitab anda juustele mati, kergelt lainelise tekstuuri, muudab need uskumatult pehmeks ning väldib nii karedust kui ka kleepuvust, mis on tavaliselt iseloomulik sarnastele toodetele. Ühtlasi fikseerib soengu loomulikult (fikseerimise tugevus: 2).
Toode on saadaval ainult L’Oréal Professionneli salongides.

TecniArt_BEACH-WAVES-555x1024


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…