10 NIPPI, mis tagavad pikad ja lopsakad ripsmed!

Tumedad, pikad ja tihedad ripsmed neist ei ütleks ükski naine ära. Kuidas saavutada oma ripsmete maksimaalne pikkus?

Allikas:marieclaire.com
Foto: Shutterstock

#1 Igaõhtune ripsmete niisutamine
Väga lihtne viis oma ripsmete eest hoolitsemiseks on öine niisutamine, see aitab tagada tugevamad ja tervemad ripsmed. Naised, kellel on pikad ja terved ripsmed niisutavad neid IGA õhtu spetsiaalsete õlide ning seerumitega.

#2 Ripsmed pikaks seerumiga
Ripsmete kasvutsükkel jääb 30 kuni 60 päeva ulatusse. Kui ripsmed on hooldamata ning kuivad, siis nad on nõrgad ja võivad nad kiiremini välja kukkuda. Vältimaks seda on mõistlik kasutada seerumeid, mis toidavad ripsmeid ning muudavad need pikemaks, tihedamaks ja elujõulisemaks. Seerumit peaks kasutama 1 kuni 3 kuu vältel. Samuti on soovitav kasutada seerumeid ripsmete turgutamiseks peale pikenduste eemaldamist.

#3 Põhjalik ning õige puhastamine
Meiki maha võttes on suur kiusatus liigselt silmi hõõruda. Liiga karm ja intensiivne kohtlemine kahjustab nahka ja ripsmeid. Veekindlat silmameiki eemaldades ja nahka puhastades tegutse hellalt ja liigutustega ülalt alla. Sinu ripsmed ja nahk tänavad sind selle eest.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…