Foto: Shutterstock

#1 Jää

Tead neid hommikuid, kui ärkad üles ja su silmad on paistes. Sa ei tea, kas selles on süüdi kolm tundi magamist või kolm pudelit veini, mis eile õhtul jõid. Vaatad peeglisse ja paistetus ei lase su ilusatel silmadel välja paista. Ja seda ei aita parandada isegi suur kogus peitekreemi.

Siinkohal tulebki appi jää. Võta sügavkülmast jääd või kasvõi külmutatud juurikate kott, pane see rätiku sisse ning seejärel hoia oma silmadel.

 

#2 Koolutaja

Ripsmete koolutamisel on suur efekt. See kolmesekundiline liigutus avab su silmad ja muudab ripsmed pikemaks. Kui sul aga koolutajat ei ole käepärast, siis sea oma sammud kööki ja otsi välja lusikas.

Hoia lusikat veidi kuuma vee all, et see soojeneks. Seejärel kuivata see ära ning veendu, et see liialt kuum ei oleks. Seejärel aseta lusikas oma silmale nii, et üks äär jääks oma ripsmetele piirile. Seejärel aita ripsmete all osas pöidlaga lusikale vastu surudes kaasa.

 

#3 Valge

Ei, ma ei mõtle siinkohal sädelusega valget lauvärvi, mida me kõik koolidiskodel kasutasime. Pean silmad valget silmapliiatsit. See on ka hea nipp, kuidas pohmelliga oma nägu veidi särama lüüa. Tõmba valge silmapliiatsiga joon silma limaskestale.

 

#4 Kata tumedad silmaalused

Tumedad silmaalused mitte ainult ei muuda sinu nägu väsinuks, vaid need teevad visuaalseltka silmad väiksemaks. Seega kasuta nende varjamiseks peitekreemi või concealer’it. Peitekreem, mida silmade all kasutad, peaks oma tooni võrra heledam sinu enda naha toonist.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised