10 kuuma ilutrendi sel sügisel

Sügis on vaikselt kohale hiilinud ning lisaks rõivatrendidele, toob käesolev hooaeg endaga uusi suundi ka ilumaailmasse. Võta šnitti!

Allikas: refinery29.com
Foto: Shutterstock

#1 Madal hobusesaba
Pehme ja madal hobusesaba tuleb sel sügisel koduseinte vahelt välja. Kui möödunud hooajal oli moes kõrge ja kõvasti kinnitatud pats, siis nüüd on asjad vastupidi. Kuivata juuksed fööni abil ja turguta otsi juukseõliga. Eriti trendika tulemuse saad, kui sätid patsi küljele. Samuti võib fantaasiat kasutada ning lisada patsile punutisi, mis annavad soengule kerguse ja tütarlapselikkuse.

#2 90-ndate tume huul

90-ndate parimad moetrendid on taas meieni jõudnud ja seda ka ilumaailmas. Sel sügisel unusta tagasihoidlikkus ning eelista tumedates toonides huulepulkasid. Sügavlilla, must ja pruunid toonid on need, mida sel sügisel kanda soovitame. Väike soovitus: jäta ülejäänud jumestus minimaalseks.

#3 Loomulik laine

See soeng on lihtne ja lendlev ning jätab mulje, et juustega pole midagi tehtud. Siiski on sügisene trend võrreldes suvise rannasoenguga palju rohkem hoolitsetud ning viimistletud.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…

Parim valik – Col Du Marine merekollageen

Rahva vaieldamatu lemmik Col Du Marine hüdrolüüsitud merekollageen on Eestis üks soodsamaid ning kvaliteetsemaid kollageene. Kollageen on naha, rasvkoe või muu sidekoe liimjas põhiaine, vees lahustumatu valk.…