10 KULMUNIPPI, mis teevad tõelisi imesid

Järgi neid lihtsaid nippe ning naudi täiuslikku tulemust!

Allikas: Richbrows.ee
Foto: Shutterstock

1. Ära kunagi vaata peeglisse liiga lähedalt, kui kulmumeiki teed
Paljud tüdrukud teevad selle vea, et vaatavad liiga lähedalt peeglisse, kui oma kulme meigivad. See toob sageli kaasa ebaloomuliku tulemuse, sest teised näevad su kulme sinust oluliselt erinevamalt suuremalt kauguselt. Kui kulmumeiki teed, siis hoia oma nägu peeglist vähemalt 30-40 sm kaugusel. Lähemale liigu alles siis, kui annad juba praktiliselt valmis kulmumeigile viimast lihvi.

2. Kasuta kumukaare ülaosas veidi tumedamat värvi
Kui värvid oma kulme, siis on soovitatav kasutada nende kaare ülaosas veidi tumedamat värvi. Nii paistavad kulmukaared kõrgemad ja kulmukuju jääb lihtsalt ilusam. Proovi julgelt erinevaid toone, aga loomulikult väldi liiga suurt erinevust kulmuäärte ja kaare ülaosa värvitoonide vahel.

3. Hõõru oma kulmudesse riitsinusõli
Mine looduspoodi või apteeki ja osta endale julgelt pudel riitsinusõli (kastroolõli). Leia mõni tühi ripsmetušši tuub ja vala riitsinusõli pudelist väiksema lehtri abil selle sisse. Nüüd saad seda kasutada oma kulmude ja ripsmete peal nagu tavalist värvi. Tee seda regulaarselt ja su kulmud paistavad välja palju säravamad ja tervemad.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised

Särava jume saladus

Kellele ei meeldi soost ja vanusest sõltumata särav välja näha? Kui suvel on kauni ja päevitanud jume saavutamine loomulik, siis…