Hetkel on käimas suur ilutoodete võistlus ILUTEEMANT 2018 ning oma ala proffidest koosnev žürii on põnevaid tooteid testimas. Võitjad selguvad märtsikuus toimuval Iluteemant galaõhtul. Tutvustame ka lugejatele žüriiliikmeid ja uurime välja, millised on nende lemmiktooted ja ilunipid. 

Nahahooldustooteid testivad kolm kosmeetikut ning üheks neist on sel aastal 28-aastase kogemusega kosmeetik Heidi Kurusk, kes tegutseb Fresh ilusalongis.

 

MISSIOON ILUMAAILMAS:

Aidata inimesi, lahendada nende probleeme ja teha neid õnnelikuks.

 

TOOTED, MIS SULLE ILUTEEMANT TESTIMISEL KÕIGE ROHKEM MEELDISID:

1) Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Cream, niisutav näokreem musta teo limaga – teo lima on üldse väga hea nahale ja seda see kreem ka tõestas, tegi naha pehmeks, siidiseks, toitis ja niisutas. See kreem sobis väga hästi nii mulle kui ka mu klientidele, kõigi ühine lemmik!


2) Natura Sibirica Caviar Expert Instant Action Super Face Serum, kohese mõjuga naha särama panev seerum – täpselt nii oligi, nagu lubatud – kohese mõjuga naha särama panev seerum, muutis naha uskumatult klaariks ja säravaks. Seerumi valgustpeegeldavad osakesed tegid naha õrnalt kumavaks. Kõik, nii mina kui kliendid, andsid maksimumpunktid sellele.


3) MINERVA Research Labs Active Gold Collagen, vedel toidulisand kollageeni, vitamiinide ja mineraalidega naha, juuste, luude ja kõhrede toetuseks – tundus täiuslik toode toetamaks organismi seestpoolt, pidurdades vananemisilminguid. Kindlasti proovin kogu kolmekuulise kuuri ära!

ISELOOMUSTA OMA KÄEKIRJA/STIILI/TÖÖPÕHIMÕTTEID!

Olen oma töös pedant ja püüan teha oma tööd nii hästi, kui vähegi suudan ja oskan. Püüan igale kliendile leida lahenduse tema naha- või terviseprobleemile või vajadusel suunan arsti või muu spetsialisti poole, kui kliendi probleem seda nõuab.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised