Hetkel on käimas suur ilutoodete võistlus ILUTEEMANT 2018 ning oma ala proffidest koosnev žürii on põnevaid tooteid testimas. Võitjad selguvad märtsikuus toimuval Iluteemant galaõhtul. Tutvustame ka lugejatele žüriiliikmeid ja uurime välja, millised on nende lemmiktooted ja ilunipid. 

Nahahooldustooteid testivad kolm kosmeetikut ning üheks neist on sel aastal 6-aastase kogemusega Richbethi ilu- ja disainistuudios tegutsev Gaidi Äkke.

 

MISSIOON ILUMAAILMAS:

Nahahooldus on väga oluline, sest nahk on ainus organ, mis kaitseb meid väliskeskkonna kahjulike tingimuste eest – soovin, et inimesed pööraksid sellele enam tähelepanu ja hoiaksid oma nahka ning hoolitseksid selle eest rohkem. Kui nahal on tekkinud probleem, on langenud ka tema kaitsevõime – see ei ole ainult esteetiline probleem, vaid puudutab otseselt meie tervislikku seisundit.

 

TOOTED, MIS SULLE ILUTEEMANT TESTIMISEL KÕIGE ROHKEM MEELDISID:

1) Image Skincare the MAX sarja tooted – näopesugeel ja öökreem, pindudav kaelakreem, biomolekulaarne näomask – suurepärased lõhnad, tekstuur ja koheselt meeldiv tunne nahal.

2) Darphin Paris Professional Care L´institut Youth Resurfacing Peel with Botanical Blend – ülihea efekt! Ööseks näole kantuid koorija muutis naha üleöö säravaks, klaariks ja pinguldatuks.

3) M.Asam Vinolift Lipopearls Body Cream – lemmik kehakreemide seas! Imendus hetkega ning nahk jäi siidiselt pehmeks, seda kasutaksin ise kindlasti, sest lisaks mõnusale niisutusele on kreemil ka pinguldav toime.

4) Väga meeldivaks üllatuseks on olnud Kore kosmeetikatooted – Holika Holika Prime Youth Black Snail Repair Cream – niisutav kreem musta teo limaga, The Skin House Black Snail Bubble mask ja Wrinkle Supreme Cream – ženzenni ja seente ekstraktidega vananemisvastane kreem.

 

 

ISELOOMUSTA OMA KÄEKIRJA/STIILI/TÖÖPÕHIMÕTTEID!

Iga klient on oluline ja väärib parimat. Püüan alati selgitada, miks ma soovitan talle just seda hooldust, kirjeldan, mida ma teen ning kuidas see mõjub. Samuti jagan alati koduseid nahahooldusjuhiseid, et professionaalse hoolduse mõju püsiks ning naha seisund paraneks.


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised