VESTIGE VERDANTil tuli välja uus kollektsioon ja see on superlahe!

ORGANIC PEAT MASK
Uus ja erakordselt efektiivne Organic Peat Mask on edasiarendus Vestige Verdant esimesest näomaskist, mis valmis enam kui kümneaastase uurimustöö tulemusel ning pälvis rahvusvaheliselt imemaski staatuse ja kümneid auhindu.

Uut maski iseloomustab veelgi rikkalikum bioaktiivsete ainete osakaal ja mõjusam viis, kuidas nimetatud ained naha sügavamate kihtideni jõuavad, tehes selle näomaski kordades mõjusamaks kui mistahes teised näomaskid. Ühtlasi on uus mask oluliselt peenem ja kreemisem, mistõttu on selle kasutamine puhtam ja mugavam ning see annab nahale erilise siidise tunde. Maski peab ka peal hoidma senisest lühemat aega, kuna koostisosad imenduvad kiiremini, ja seda on märkimisväärselt lihtsam maha loputada. Silmnähtav tulemus on saavutatav kõigest mõne minutiga.
Sügavpuhastav ja noorendav Organic Peat Mask aitab organismil vabaneda kahjulikest jääkainetest, pinguldab näonahka ja silendab kortse. Ühtlasi tervendab mask allergilist ja ülitundlikku nahka, leevendab naha rasusust ja aknet ning pärsibvähirakkude teket ja taastab pH-taseme.

mask7


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised