VAU! See looduslik koostisaine teeb sinu nahaga tõelisi imesid
Toimetas: Helena Feofanov
Foto: Shutterstock

Ookeanis pesitsevad teod, on juba kümneid aastaid kosmeetikatööstuses tuntud kangelased (eriti korealaste poolt, kes on loomulikult täielikud loodusliku kosmeetika gurud). Kui teod hirmul on, toodab nende nahk tihket ainet, mis on täis toitaineid, mille kooslus stimuleerib

uute rakkude teket ja niisutab nahka paremini kui ükski teine looduslik koostisaine.

Esimesena võtsid teolima kasutusele muistsed kreeklased, kes kasutasid seda paistetuse vastumürgina. Seejärel roomasid need toitained ka kreemidesse ja eliksiiridesse, mis leidsid kasutust Lõuna-Ameerikas, kus farmerid kasutasid lima, et oma käsi terve ja pehmena hoida. Peagi avastasid teolima ka korealased, ning peale seda sai sellest suur trend, mis umbes 5 aastat tagasi jõudis ka Euroopa marketile. Nüüd leiame selliseid tooteid nii dermatoloogide kui ka paljude spa-de lettidelt.

Kreemid ja toonikud, mis sisaldavad teolima, võitlevad tumedate pigmendilaikudega, akne armidega, kortsudega ja loomulikult on nad ka niisutava ja pinguldava toimega. Dr. Matthew Schulman on hiljuti välja tulnud näohoolduse rituaaliga, mis sisaldab endas näo masseerimist mikro-nõeltega ning seejärel teolima hooldusega. Selline hooldus on öeldud elimineerima ka igasugused päikesekahjustused. Hea uudisena saab sellist rituaali kopeerida lihtsa koduse derma-rolleriga ja mõne tõhusa kreemiga, mis on saadaval ka poelettidel.

Vaata ka galeriid toodetest, mida soovitame!


Hinda loetud artiklit kümnepalli skaalas

Teised uudised